Güncel

Turkcell’lilerin 'Sarı Puan'ları birikiyor

1 yıldan uzun süredir Turkcell’li olan tüm bireysel müşterilerin faydalanabileceği programda, puanlar biriktikçe hediyeler de büyüyor.

Turkcell’lilerin 'Sarı Puan'ları birikiyor

Turkcell, “Sarı Kutu”daki Faturalı ve Hazır Kart’lı tüm bireysel müşterilerine, bugüne dek Turkcell’de geçirdikleri her gün için ve Turkcell’li olmaya devam edecekleri her gün için Sarı Puanlar hediye ediyor. Turkcell’liler, bu puanlarla Sarı Kutu hediye kataloğundan istedikleri hediyeleri seçebiliyorlar.

1389950622_burak-sev-lengl-3.jpg

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, Sarı Kutu ile ilgili, “Sarı Kutu, hem yıllardır bizimle olan müşterilerimize hem de geleceğin teknolojisini Turkcell ile deneyimlemeye devam edeceklere sunduğumuz bir avantaj programı. Müşterilerimizle kurduğumuz güçlü bağlar bizim için çok değerli. Tüm müşterilerimize bizimle geçirdikleri her bir gün için teşekkür ediyor ve onları Sarı Kutu’ya katılmaya ve Sarı Puanlarını biriktirmeye davet ediyoruz” dedi.

Hediyeler SARI KUTU’da

Turkcell’li oldukları her gün için Sarı Puanlar toplayan  Turkcell’liler, Sarı Kutu Programı’na katılarak katalogdaki onlarca hediye arasından dilediklerini seçebiliyor. Turkcell’li olmaya devam ettikçe daha fazla puan toplayıp daha büyük hediyeler alabiliyorlar.

Turkcell’liler, “SMS/internet”, “Turkcell Servisleri”, “Alışveriş ve Eğlence Fırsatları” ve “Cihazlar” gibi seçenekler arasından biriktirdikleri puanlara göre tercihte bulunabiliyor. Hediyeler arasında tatil fırsatları, Turkcell T40 akıllı telefon, aylık sosyal internet paketi, 6 aylık facebook paketi, 12 aylık 250 MB internet paketinin yanı sıra birçok markadan indirimler gibi pek çok cazip seçenek yer alıyor.

1389950542_saripuan.jpg

Sarı Kutu Programı’na katılmak için SARI KUTU yazıp 2222’ye göndermek, 05327572222’yi aramak ya da turkcell.com.tr adresinden başvuruda bulunmak yeterli. Programa katılan müşterilerin puanları hemen hatlarına yükleniyor ve hediye seçimine başlayabiliyorlar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.