Güncel

Turkcell'lioğulları seferde

Turkcell reklamında Turkcell'lioğulları sefere çıkmaya başladı.

Turkcell'lioğulları seferde

Turkcell, “yüzyıllar önce insanlar Turkcell’in mobil iletişim hizmetlerinden faydalansaydı ne olurdu” konseptiyle yeni bir reklam kampanyası başlatmıştı. Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Ayşe Tolga ve Cahit Berkay’ın rol aldığı reklam kampanyası, oyuncuların da katıldığı renkli bir basın toplantısı ile tanıtıldı. 36 bin metrekarelik alanda 470 kişilik ekiple çekilen lansman filminin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak yaptı. Turkcell teknolojilerinin hayatı nasıl kolaylaştırdığını anlatan film, Anadolu’daki hayalî Turkcell’lioğulları Beyliği’nde geçiyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, içeriği ve oyuncularıyla gündeme damgasını vuracak yeni bir reklam kampanyası başlatıyor. Absürd mizah anlayışıyla hazırlanan kampanyanın kurgusu, 15. yüzyılda Anadolu’daki hayalî bir beylikte geçiyor. Turkcell’lioğulları adını taşıyan bu beyliğin özelliği, günümüzün Turkcell teknolojisine sahip olmaları.

1359714099_turkcellliogullari.jpg

İlk videodan sonra şimdi yeni bir reklam filmi daha yayınlandı. Turkcellioğulları seferde!

Aşağıda yeni reklam filmini izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.