Türkiye internette ne yapıyor? - Page 1

Yabancı diziler arasında Dexter, Breaking Bad, Game of Thrones, yerli diziler arasında da muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi her gün yüzbinlerce kişi tarafından izleniyor.

Türkiye internette ne yapıyor? - Page 2

Çoğu zaman biraz kafa dinlemek, işlerden uzaklaşmak veya bekleme süresini değerlendirmek için kısa süreli kaçamağın vazgeçilmezleri arasında bulunan oyun aplikasyonları çok da masum değiller. akıllı telefonlar ve tabletlerin olmazsa olmazları arasında olan angry Bird, Candy Crush ve benzeri oyunlarda saatlerin geçtiğini anlamak bile imkansız.

Türkiye internette ne yapıyor? - Page 3

Özellikle belirgin bir arama yapıyorsak, bir anda sitelerden siteye geçişleri takipte zorlanıyoruz. Bir bakıma derinliğinde kaybolduğumuz internette sörf, asıl hedefimizi saptırarak daha da önem kazanan bilgilere ulaştırabiliyor.

Türkiye internette ne yapıyor? - Page 4

Yazarların, yorumcuların yazılarını okumak kadar blog yazılarına ilgi de son dönemlerde ilgi arttı. Blog yazarlığı da ciddiye alınan ve paylaşılan bir iletişim biçimi haline geldi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.