Güncel

Türkiye'de Avengers Infinity War rekoru!

Avengers Infinity War, Türkiye gişesinde en iyi açılış yapan yabancı film rekorunu kırdı.

Türkiye'de Avengers Infinity War rekoru!

Marvel Sinematik Evreni’ni buluşturan ve yapımı on yıl süren Avengers Infinity War’dan rekor bir başlangıç geldi. Film, Türkiye gişesinde en iyi yabancı film cuma rekorunu kırdı.

27 Nisan’da gösterime giren Avengers: Infinity War, 244 bin 363 seyirci ve 3 milyon 777 bin 551 lira hasılat ile tüm zamanların en iyi açılış yapan yabancı filmi rekorunu kırdı. Film, aynı zamanda yine açılış rakamlarına göre yerli filmler dahil tüm filmler arasında dördüncü sıraya yerleşti.

Ek olarak ilk gününde rekor hasılat yaparak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Avengers: Infinity War'un vizyona girdiği ilk gün torrent sitelerine düştüğü de ortaya çıktı. Avengers: Infinity War'a artık torrent sitelerinden de ulaşılabiliyor. Daha vizyona girer girmez filmin internete düşmesinin sebebi ise amatör sinema çekimleri. Telefonundan kamera kaydı alan seyircilerin bir kısmı bunu internete yükleyince hızla yayılmaya başladı. 

Marvel Sinematik Evreni’nin en gözde yapımı olan ve 10 yıllık süreçte işlenen birçok kahramanı yeniden bizlerle buluşturan film, tüm dünyada büyük bir ilgi odağı olmuş durumda. Sonsuzluk Taşları ve onları ele geçirmek için elinden geleni yapan Thanos‘un hikayesi için milyonlar salonları doldururken, korsan çekim için de istenilen ortam sağlanmış oluyor.

İzleyecek olan seyircilere tavsiyemiz, kesinlikle Avengers'ı sinemada 3D desteği ile izleyerek keyfini çıkarmaları olacaktır. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.