Güncel

Türkiye'nin en büyük teknoloji fuarı CeBIT açılıyor!

CeBIT Bilişim Eurasia Türkiye'de fuar alanında en büyük teknoloji etkinlik ve her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenecek.

Türkiye'nin en büyük teknoloji fuarı CeBIT açılıyor!

CeBIT Bilişim Euroasia, Türkiye'nin teknoloji alanındaki en büyük fuarı ve şuanda kapılarını açtı. 2 Aralık'a kadar ziyaret edilebilecek olan fuar on üçüncü kez düzenleniyor.

Aslında fuarlar eski önemini yitirdi ama özellikle iş ilişkilerinin geliştirilmesi ve farklı bağlantıların kurulması için en gözde etkinliklerden biri halinde. CeBIT Bilişim Eurasia Türkiye'de fuar alanında en büyük teknoloji etkinlik ve her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenecek.

1354227309_cebitbinaliyildirim.jpg

Fuar, İstanbul Yeşilköy'de bulunan CNR Expo'da düzenlenecek ve bu yıl 2 Aralık tarihine kadar açık kalacak. CeBIT fuarı bugün, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım tarafından yapılan bir törenle açıldı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, açılışta yaptığı konuşmada ''Bilişim işletmeleri ya akıllarını başlarına alırlar ve imkanları adil bir şekilde paylaşırlar ya da yavaş yavaş sahneden çekilmeye razı olurlar'' dedi.

Yorumlar
artur
tam anlamıyla rezalet.fuarı ikiye bolmusler bir tarafta belediyeler iski falan var oraya girmek halka serbest diger tarafı iş adamları için demişler teknolojiyle ilgili sektordekiler girebiliyor.gittigime bin pisman oldum.madem herkez teknolojiyi gorup ogrenmesin istiyorsaniz neden insanlarla dalga geciyorsunuz.ben fuara saganak yagmur altinda belediyeleri iskiyi devlet meteorolojiyi milli egitim bakanligini iski yi mi gormeye geldim.madem cok gizli birsey bu teknoloji halka acik yapmayin her giren 10 dakika sonra soylene soylene fuar alanini terkediyordu.ben de tovbekar oldum.alsinlar fuarlarinin hayrini gorsunler.
Cevapla
mehmet
cok kotu bir fuar olmus rezalet
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.