Güncel

Türkiye'nin en çok takip ettiği 10 TikTok fenomeni!

Türkiye'de en fazla takip edilen 10 TikTok hesabını sizler için listeledik! İşte o TikTok fenomenleri!

Türkiye'nin en çok takip ettiği 10 TikTok fenomeni! - Page 1

En hızlı büyüyen sosyal medya platformu TikTok'un bu hızlı ilerlemesi, markaların ve influencerların dikkatini çekmeye devam ediyor. Hal böyle olunca TikTok fenomenleri de paraya para demiyor.

Öyle ki; en çok para kazananlar arasında yer alan Michael Le 20.4 milyon, Charli D’Amelio ise dolar gelir ettiği bir platformdan bahsediyoruz.

Hal böyle olunca TikTok kullanıcılarının da bir an önce fenomen olabilmek adına, hızla takipçi kasabilmek için çeşitli çabalar sarfediyor. Kimi TikTok kullanıcıları performans, dans gibi alanlara odaklanırken, kimi TikTok fenomenleri ise çizim yapmak, eğitim vermek gibi alanlara odaklanıyor. Kimi kullanıcılar ise sadece eğlence odaklı videolar çekiyor.

Elbette herkesin odağında reklam alarak para kazanmak yok, bazı kullanıcılar ise sadece eğlenerek vakit geçirmeyi tercih ediyor.

Dilerseniz şimdi de merak edenler için derlediğimiz, en fazla takipçisi olan 10 TikTok hesabının yer aldığı listeyi inceleyelim.

İşte Türkiye'de en fazla takip edilen 10 TikTok hesabı;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.