Türkiye'nin en şanslı 9 ilçesi - Page 1

Cittaslow (sakin şehir), İtalya'da doğan ve 30'a yakın ülkenin üye olduğu bir ağ. Türkiye'de 9 seçilmiş ilçesi ile bu ağa dahil olmakta.
İşte seçilmiş olan 9 şanslı ilçe;

Türkiye'nin en şanslı 9 ilçesi - Page 2

Seferihisar
İzmir'in Seferihisar ilçesi Türkiye'deki ilk sakin şehir. Önemli bir turizm merkezi olmasına ragmen, yerel değerlerini ve geneneksel kıyı yerleşimini koruyarak bir cazibe merkezine dönüştü. Özellikle Sığacık mahallesi ile ünlüdür.

Türkiye'nin en şanslı 9 ilçesi - Page 3

Gökçeada
Türkiye'nin en büyük adası olan Gökçeada, tam bir sessizlik limanı, yani şimdilik (!) Henüz keşfedilmemiş geniş plajları ve tarihi taş evleri ile ünlü olan Gökçeada, aynı zamanda Türkiye'nin en batı ucu. Son yıllarda organik tarım projeleri ile dikkat çekiyor. Sualtı güzellikleriyle de önemli bir dalış merkezi olmaya aday.

Türkiye'nin en şanslı 9 ilçesi - Page 4

Akyaka:
Muğla iline bağlı bir belde olan Akyaka, mavi yolculukların en önemli uğrak noktalarından biridir. Yakın zamana kadar bir balıkçı köyü olan Akyaka, içinden geçen Azmak Nehri ile önemli bir cazibe merkezi haline gelmiş. Azmak çayında yapılan tekne turlarının keyfi inanılmaz!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.