Prof. Dr. Serkan Özgen (ODTÜ): Aerodinamik performans ODTÜ havacılık mühendisliği bölümünden lisans ve yüksek lisans derecelerini aldıktan sonra 1999 yılında Brüksel'deki Libre de Bruxelles Ünivesrsitesi'nden doktora derecesini aldı. ODTÜ Havacılık Mühendisliği bölümünde akademik görevini sürdürüyor.

Prof. Dr. Yavuz Yaman (ODTÜ): Yapısal ve malzeme ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünden lisans ve yüksek lisans derecelerini aldıktan sonra 1989 yılında Southampton Üniversitesi Havacılık Mühendisliği bölümünden doktora derecesini aldı. ODTÜ Havacılık Mühendisliği bölümünde akademik görevini sürdürüyor.

Prof. Dr. Altan Kayran (ODTÜ): Yapısal ve malzeme ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünden lisans derecesini aldıktan sonra 1990 yılında Delaware Üniversitesi'nde havacılık ve makine mühendisliği üzerine doktora yaptı. ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümünde akademik görevini sürdürüyor.

Prof. Dr. Ahmet Şevketüçer (ODTÜ): Teknoloji geliştirme ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünden lisans ve yüksek lisans derecelerini aldıktan sonra 1970 yılında Manchester Üniversitesi Bilim ve Teknoloji enstitüsünden doktora derecesini aldı. ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünde akademik görevini sürdürüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.