Güncel

Twitch yayıncısına dansı yüzünden dava açıldı!

Tanınmış Twitch Pqueen lakaplı Pelin Baynazoğlu, yayın sırasında yaptığı bir dans sebebiyle hakkında soruşturma başlatıldığını söyledi.

Twitch yayıncısına dansı yüzünden dava açıldı!

Tanınmış Twitch yayıncılarından Pqueen lakaplı Pelin Baynazoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı bir danstan dolayı hakkında soruşturma başlatıldığını ifade etti. Baynazoğlu, dans sebebiyle ifade vermeye gittiğini duyurdu.

Twitch özellikle oyuncuların severek kullandıkları bir platform. Yayıncılar diledikleri oyunları oynarken kendilerini izlemek isteyenlere canlı yayın açabiliyorlar. Ancak zaman zaman yayıncıların başı belaya girebiliyor. Twitch yayıncısı Pqueen lakaplı Pelin Baynazoğlu da yayın sırasında yaşadığı bir problem sebebiyle ifade vermeye çağırıldı. Hakkında açılan soruşturmaya ilişkin bir video yayınlayan yayıncı, ‘halkı kin ve düşmanlığa sevk etme’ suçlamasıyla karşı karşıya kaldığını söyledi.

Bir şahıs tarafından CİMER'e şikayet edilen  Twitch yayıncısı Pqueen söz konusu olayın belirsizliğini olduğunu söyledi. Ancak olay davaya dönüşme potansiyeline sahip. Bazıları bu duruma şaşırırken bazıları ise hak verdi.

Twitch yayıncısına dansı yüzünden dava açıldı!

Pqueen yaptığı yayında bir de hakkında Cumhurbaşkanına hakaret suçlaması olduğunu da belirtti. Pqueen, “Dosyada bir hesap TikTok’ta paylaşım yapıyor. Dalga geçiyor. Bana ait olmadığı yazıldığı halde bana soruşturma açılıyor” dedi.

Yorumlar
Professional Noob
Siz şimdi bunu mu izliyorsunuz?
Cevapla
Ct
Evet ?
Eray
abla gerçekten seni çok seviyordum geçmiş olsun çok üzdü beni bu olayın lütfen bir daha böyle birşey yapma küserim sana
Cevapla
SananeEllif
Kadının gülüşü çok iğrenç elif
Cevapla
eray
ne diyorsun sen be senin pp'n bile yok gerçekten ayıp yaptığın bu ablaya ben seviyorum Büşra Pelin Baynazoğlu ablamı.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.