Güncel

Twitter çöktü! Binlerce kullanıcı erişim sorunu yaşıyor (Güncellendi)

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter çöktü. Binlerce kullanıcının bildirdiği üzere erişim sorunları yaşanıyor.

Twitter çöktü! Binlerce kullanıcı erişim sorunu yaşıyor (Güncellendi)

Sosyal paylaşım platformu Twitter ciddi bir erişim sorunu ile karşı karşıya. Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından olan Twitter yaşanan erişim sorunu ile gündeme oturdu. Dev sosyal Medya platformunda akış yenilememe ve tweet atamama sorunu yaşanıyor.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alan Twitter bir süredir erişilemez durumda. Platforma girmeye çalışan kullanıcılar erişim problemi yaşadıklarını duyurdu. 15:00'da başlayan erişim probleminin nedeni bilinmezken, kullanıcılar, ana sayfadaki hareketleri görüntüleyemiyor.

Twitter çöktü! Binlerce kullanıcı erişim sorunu yaşıyor

Twitter çöktü! Binlerce kullanıcı erişim sorunu yaşıyor (Güncellendi) - Resim : 1

Tweetdeck ve Twitter akışa erişmeye çalışan kullanıcılar 'Bir hata oluştu ama endişelenmene gerek yok, senden kaynaklanmıyor. Tekrar deneyelim' uyarısı ile karşılaşıyor. Platform ise henüz konuyla ilgili bir açıklama sunmadı. Bu tür kesintileri izleyen bir web sitesi olan Down Detector'a göre, çeşitli ülkelerde yaşanan ilk sorunlar öğle saatlerinde başladı.

Down Detector'da binden 'den fazla sorun raporu kaydedildi. Buna göre kullanıcılar hem uygulama hem de web sitesi aracılığıyla Twitter'a erişmekte zorlanıyor.  Siz Twitter platformuna erişim sorunu yaşıyor musunuz? Yaşıyorsanız bize yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Güncelleme: Şu anda Twitter'a erişim problemleri Tweetdeck ve akış için düzeltildi. Kullanıcılar erişim sorununun kalktığını söylüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.