Güncel

Twitter yeni web profilinin dağıtımına başladı

Son günlerde ülkemizde en çok konuşulan sosyal medya platformu Twitter kullanıcı profilinde kapsamlı bir değişiklik ön gördü.

Twitter yeni web profilinin dağıtımına başladı

Dünyanın en çok kullanılan sosyal platform mecralarından biri olan ve son dönemde ülkemizde bir hayli popüler olan Twitter'ın web sayfası yeni bir görünüme kavuşuyor. Popüler sosyal ağ sitesi yeni web profilinde kullanıcıya ait profilde daha fazla içeriği ön plana çıkarıyor. Twitter'ın yeni ve geliştirilmiş web profilinde profil ve arka plan fotoğrafları artık daha geniş bir alan kaplıyor ve tek seferde profil sahibi hakkında daha fazla detaya sahip oluyoruz.

1397032133_profilesflotusnew.jpg

Bunun yanında kullanıcı için oluşturulan En İyi Tweet’ler bölümü daha büyük bir tasarımda ön planda yer alıyor. Sabitlenmiş ya da tutturulmuş tweet bölümünde ise kullanıcının belirleyeceği bir tweet zaman tünelinin üst bölümünde uzun süre görünür kalacak.

Twitter'ın yenilenmiş web profili sürümü şu an sadece belirli bir grup tarafından tecrübe ediliyor. Önümüzdeki günlerden itibaren kademeli olarak dağıtıma sunulacak yeni versiyon birkaç hafta içerisinde herkes tarafından kullanılmaya başlanacak. Twitter'a yeni üye olan kullanıcılar ise direkt yeni web profiliyle tanışmış olacak.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.