Twitter'a canlı yayın desteği geliyor - Page 1

Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialara göre, özellik sayesinde tweet'lerde fotoğraf ve video paylaşır gibi Periscope canlı yayını paylaşılabilecek.

Twitter'a canlı yayın desteği geliyor - Page 2

Söz konusu özellik sayesinde kullanıcılar Twitter hesapları üzerinden canlı yayın yapabilecek ve başka yayınları takip edebilecek. Ancak söz konusu özelliğin ne zaman kullanıma gireceğine dair henüz resmi bir duyuru bulunmuyor.

Kısa sürede milyonlarca kişinin üye olduğu uygulama hakkında bilmeniz gereken ipuçları şöyle:

Twitter'a canlı yayın desteği geliyor - Page 3

Periscope'a üye olmak için ne yapmak gerekir?

Twitter tarafından kullanıma sunulan Persicope'a üye olmanız için tek gereken bir Twitter hesabı. Telefonunuza indirdiğiniz Persicope uygulaması ile Twitter kullanıcı bilgilerinizi girdikten sonra Periscope'a üye olabiliyorsunuz.

Twitter'a canlı yayın desteği geliyor - Page 4

Kendi izleyici kitlenizi oluşturun

Instagram fenomenlerinden sonra Persicope'ta da benzer bir durumla karşılaşılacağına kesin gözüyle bakan sosyal medya uzmanlarına göre, videolarınıza gelen yorumlara canlı yayında cevap vermek ve istekler doğrultusunda yayın yapmak kullanıcıların kendi kitlelerini oluşturmalarında yardımcı olabilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.