Twitter'da paylaşılan en önemli fotoğraflar - Page 1

US Airways’a ait yolcu uçağı 15 Ocak 2009’da Hudson Nehri’ne acil iniş yaptığında, kaza, dünya basınına düşmeden 15 dakika önce yolcular tarafından Twitter’da paylaşıldı.

Twitter'da paylaşılan en önemli fotoğraflar - Page 2

25 Ocak 2011’de Mısır’da başlayan devrim hareketinde paylaşılan etkileyici kareler sayesinde tüm dünya, sosyal medyanın toplumsal olaylardaki harekete geçirici gücünü fark etmeye başladı.

Twitter'da paylaşılan en önemli fotoğraflar - Page 3

ABD’li aktör Charlie Sheen 11 Mart 2011’de attığı ilk tweet’e güzel bir kadınla beraber çektirdiği fotoğrafını eklediğinde “Bir milyon takipçiye en hızlı ulaşma” rekorunu kırarak Guinness’e adını yazdırdı.

Twitter'da paylaşılan en önemli fotoğraflar - Page 4

NASA'nın uzay aracı Endeavour'un 16 Mayıs 2011'deki son seyahati sırasında Stefanie Gordon isimli kullanıcının uçaktan çektiği bu benzersiz görüntü Twitter'da 600 binden fazla kez paylaşıldı. Fotoğraf bu kadar ses getirmeden önce Twitter'ın gücünün farkında olan NASA yetkilileri fırlatmanın perde arkasını izlemeleri için 150 takipçisini davet etmişti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.