Güncel

Twitter'dan beklenen Ethereum hamlesi geldi!

Twitter platformunda bahşiş verme sisteminde bazı değişikliklere gidiyor. Şirket içerik oluşturuculara Bitcoin ile bahşiş vermeye ek olarak Ethereum desteği de ekledi. İşte detaylar.

Twitter'dan beklenen Ethereum hamlesi geldi!

Twitter, kripto hayranlarını Bitcoin ile bahşiş vermekle sınırlamıyor. Sosyal ağ, içerik oluşturucuların Ethereum adreslerini de eklemelerine izin verecek. Böylece içerik oluşturuculara sadece Bitcoin ile değil Ethereum ile de bahşiş verilebilecek. Kripto paranın kullanım alanının genişlemesiyle çoğu şirket bu tarz hamleler yapmaya başlayacak.

Genişletme ayrıca Barter, Paga ve Paytm dahil olmak üzere bir üçlü ödeme hizmeti için destek ekleyecek. Siz de bahşiş almak istiyorsanız ve en az 18 yaşındaysanız, profilinizi düzenleyebilir ve bahşişleri etkinleştirebilirsiniz.

Twitter'dan beklenen Ethereum hamlesi geldi!

Bitcoin konusunda eski Twitter şefi Jack Dorsey kadar hevesli değilseniz, Ethereum desteği daha faydalı olabilir. İşlem hacmi bakımından aralarında ciddi fark olduğu için Ethereum ile bahşiş almak ve yapmak daha kolay olabilir.

Barter, Paga ve Paytm, Hindistan, Nijerya ve mobil ödemelerin başarılı olduğu diğer ülkelerde oldukça kullanışlı. Twitter'ın hamlesi yalnızca daha fazla insanın bahşiş vermesine izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda dijital içerik oluşturucuların belirli ülkelerde faaliyet göstermesini daha pratik hale getiriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.