Güncel

Twitter'ın Hizmet Şartları'ında ve Gizlilik Politika'sında güncelleme

Twitter'ın Hizmet Şartları'ında ve Gizlilik Politika'sında güncelleme yaptı.

Twitter'ın Hizmet Şartları'ında ve Gizlilik Politika'sında güncelleme

Hizmet Şartları'mızda ve Gizlilik Politika'mızda Güncelleme

Twitter ürünlerini ve özelliklerini geliştirmeyi sürdürürken, Hizmet Şartları'mızı ve Gizlilik Politika'mızı da geliştirmek üzere çalışıyoruz. 

Hizmet Şartları'mız şimdi daha kolay okunuyor ve daha iyi organize edilmiş durumda. Bunun dünyanın her yanındaki kullanıcılarımıza yardımcı olacağına inanıyoruz. Gizlilik Politika'mız, AB-ABD Gizlilik Kalkanı programı konusunda bir kısım içerecek şekilde güncellendi. Buna ek olarak, çeşitli servislerin zaman içinde nasıl değiştiğini güncelleyerek açık hale getirdik. Örneğin, kamuya açık olmayan iletişimler, birden fazla hesap kullanma, oturum açmadan erişim ve reklam servislerimiz konularında ek bilgileri dahil ettik.  bu konuda daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

Lütfen Hizmet Şartları'mızı ve Gizlilik Politika'mızı okumak için zaman ayırın. 30 Eylül 201 tarihinde ve sonrasında hizmetlerimizi kullanmanız durumunda, yapılan değişiklikleri kabul etmiş olacağınızı unutmayın. 
Twitter'ı kullandığınız için teşekkür ederiz 

- Twitter

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.