Güncel

Uber'den Ramazan hediyesi

Mobil uygulama üzerinden şöförlü araç hizmeti sunan Uber, Ramazan ayı boyunca hafta içi iftardan sahura yapılacak uberXL yolculuklarında yüzde 20 indirim imkanı sunuyor.


Şehir içi ulaşımda mobil uygulama aracılığıyla yolcuların konforlu ve kolay yolculuk deneyimine erişmesini sağlayan Uber, paylaşma ve birliktelik ayı Ramazan'ı yolcularına özel bir hediyeyle kutluyor. Ramazan süresince 14 Haziran'a kadar, hafta içi iftardan sahura yapılan toplam beş uberXL yolculuğu yüzde 20 indirimli!

RAMAZANDAUBER koduyla toplam 100 TL hediye

Uber'in Ramazan'a özel sunduğu bu hediye ile tüm yeni ve mevcut Uber kullanıcıları, 17 Mayıs-14 Haziran 2018 tarihleri arasında, İstanbul, Bodrum ve Çeşme'de yapacakları uber XL yolculuklarında hafta içi iftar saatinden sahur saatine kadar toplamda 100 TL'ye varan indirim imkanı kazanabilecek.

Yolcular her bir yolculukta en fazla 20 TL indirim kullanabilecek ve bu indirim tutarı Uber tarafından karşılanarak, doğrudan ilgili sürücü ortağına ödenecek. RAMAZANDAUBER promosyon koduyla indirimli yolculuk yapmak için yolcuların Uber uygulamasındaki “Ödeme” sekmesinin altında yer alan “Promosyon Ekle” butonuna basarak “RAMAZANDAUBER” kodunu bir kez eklemesi yeterli olacak. Yolcular gidilecek adresi uygulamaya girerek ve bir uberXL çağırarak Uber'in Ramazan'a özel bu indiriminden faydalanabilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.