VİBER

Viber ise, iPhone kullanıcılarının internet bağlantısı ile sesli görüşme yapabildiği bir uygulama olduğu gibi akıllı telefonları veya bilgisayarları üzerinde uygulamaya sahip olan tüm kullanıcıların ücretsiz olarak faydalanabileceği popüler bir Android mesajlaşma ve sesli konuşma uygulamasıdır. Viber'i, iPhone sahipleri Appstore'dan indirerek, cep telefonlarına gelen şifreyi girdikten sonra, anında ücretsiz konuşmaya başlayabilir.

KAKAO TALK

İnternet üzerinden mobil olarak ücretsiz hizmet veren uygulamalardan biri de Kakao Talk. Kendi ağı içerisindeki kullanıcılarla ücretsiz olarak konuşma imkanı sunan KakaoTalk'ı, iOS, BlackBerry ve Windows Phone'da da ve diğer akıllı telefonlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Animasyonlu yüz simgeleri ve özel temalar gibi ücretsiz eklentilerle daha eğlenceli hale getirilebilen KakaoTalk'ın, dünyada 50 milyondan fazla Android kullanıcısı bulunuyor.

BLİP.ME

Kullanıcıların ücretsiz sesli ve yazılı mesajlaşabildiği bir diğer uygulama da Blip.me . Bu uygulamadaki sesli görüşme telefon ile konuşmak gibi değil. İleti göndermek istediğiniz kişiye mesajınızı sesli olarak gönderebiliyorsunuz. Kullanıcılar, uygulamayı indirildikten sonra herhangi bir ek işleme gerek kalmadan, verilen şifreyi girip listelerindeki kişilere bu uygulama üzerinden ulaşabilirler.

TANGO

İnternet üzerinden görüntülü konuşmayı tercih edenler için en uygun uygulamalardan biri Tango. Masaüstü ve mobil cihazları destekleyen Tango, sabit telefonları arama, videolu arama, metin mesajları gönderme ve sesli mesajlar gönderme gibi özelliklere sahip. Tango ile ücretsiz görüntülü görüşmek mümkün olduğu gibi, Tango, 3G bağlantısı olan Droid, EVO, HTC Hero ve NexusOne dahil Android telefonlar ve iPhone'lar arasında yüksek kaliteli video arama, 4G ve Wi-Fi hizmeti sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.