Güncel

Ukrayna Başkanı Zelensky Twitter'da tüm dünya liderlerini takipten çıktı!

Rusya Ukrayna arasında başlayan gerginlik savaş ile sona erdi. Ukrayna Devlet Başkanı Zelensky ise Twitter üzerinden tüm dünyaya tepkisini gösterdi. İşte detaylar.

Ukrayna Başkanı Zelensky Twitter'da tüm dünya liderlerini takipten çıktı!

Rusya ve Ukrayna arasında bir süredir devam eden gerginlik savaş ile son buldu. Rusya 2 gündür Ukrayna'yı vuruyor. Buna karşın Avrupa Birliği de ABD'den sadece ekonomik yaptırım ve kınama mesajları geldi.

Hal böyle olunca da Avrupa Birliği'nin desteğini arkasında hissedemeyen Ukrayna Devlet Başkanı Zelensky Twitter üzerinden tüm dünya liderlerini takipten çıktı. 

Ukrayna Başkanı Zelensky Twitter'da tüm dünya liderlerini takipten çıktı!

Şu an itibari ile Zelensky Twitter üzerinden kimseyi takip etmiyor. Avrupa Birliği ve ABD'nin yaşananlar karşısında sessiz kalmasına tepki gösteren Ukrayna lideri tepkisini Twitter üzerinden gösterdi diyebiliriz. 

Zelensky farklı videolarda Rusya'dan korkmadıklarını ve Rusya hakkında konuşmaktan çekinmediklerini de ifade etmişti. Ancak buna karşın kimseden destek göremediklerini de ifade eden Ukrayna lideri, Ukrayna'nın kimseden korkmadığını ifade etti.

Avrupa Birliği ve Rusya arasındaki gerginlik yüzünden şu anda zor durumda kalan Ukrayna savaşın bedelini acı ödüyor. Zelensky Putin ile müzakere yapmak istediğini de ifade etti.

Yorumlar
Osman can
Nihayet anladın, sizleri oyuna getirdiklerini. Olan Ukrayna ya oldu.Dostlarini şimdi daha iyi seç. Amerika şu an silah satarak malı götürüyor, Rusya da petrol satarak. Her ikisi de bu işten karlı çıkıyor . Olan diğer ülkeler e oluyor.
Cevapla
mehmet
şu an putin cellat gibi görünsede.bu krizden biraz destek alarak çıkan bu sahne şovmeni hitler olmaya aday.çok tehlikeli.provakatör.ikiyüzlü..abd nın yeni oyuncağı
Cevapla
....
Komedyenden bu beklenirdi NATO ve AB seni ortada bırakacağı belli kökünüz rus sizin ne işiniz var NATO ve ya AB de size yardım edeceğiz dediler onu bile yapamadılar.
Cevapla
d3m1r
düşenin dostu olmaz.
Cevapla
Note 10s
Bütün dünya liderleri de suan oturmus hüngür hüngür aglıyorlar takipten cıkartıgı için
Cevapla
Emre
Sen de böyle gerzek gerzek konuşarak bal kabaklığına devam et işte...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.