Güncel

Uluslararası GPU Teknoloji Konferansı'nda Türk mühendisine ödül

Kaliforniya’da beşincisi düzenlenen GPU Teknoloji Konferansı, 24 Mart 2014’de başladı.


GPU teknoloji konferansı katılımcıları paralel hesaplamanın muhteşem gücü hakkında bilgi edinmek için 50'in üzerinde ülkeden bir araya geliyor. Uluslararası bilim adamları, geliştiriciler, grafik sanatçıları, tasarımcılar, araştırmacılar, mühendisler ve bilgi İşlem yöneticileri bu fuarda olacak ve daha önce benzeri görülmemiş bir birlikteliğe şahit olunacak.

Dünyada ses getiren bu etkinliğe tüm dünyadan 4000 üzerinde proje gönderildi. Bunların arasından VizyonARGE kıdemli Ar-Ge mühendisi Şifa Serdar ÖZEN projesi sinyal işleme kategorisinde birinci seçildi.

VizyonARGE Yönetim Kurulu Başkanı Murat Balaban, uluslararası standartlarda yerli teknolojik yazılımlar geliştirmek vizyonu ile yola çıkan VizyonARGE firmasının yenilikçi teknolojilerle global bir marka yolunda emin adımlarla ilerlediğini belirtti. Balaban sözlerini GPU teknoloji konferansındaki alınan ödül ile çalışmalarımızın uluslararası otoriteler tarafından da onaylandığı anlamına gelmektedir diyerek tamamladı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.