Güncel

Unify, Atina’da Bölgesel Partner toplantısı düzenledi

Unify, kanal yapısını güçlendirmeye devam ediyor.

Unify, Atina’da Bölgesel Partner toplantısı düzenledi

İletişim yazılımları ve servisleri ile zengin bir iletişim deneyimi sunan Unify, bölgesel partner toplantısını Atina’da yaptı. Türkiye, Yunanistan ve Balkan ülkelerinin yer aldığı bölgesel partner toplantısında Unify, iş ortaklarına yeni partner programını anlattı. Bu bölgede bulunan 60’dan fazla Unify iş ortağı, toplantı boyunca Unify‘ın üst düzey yöneticileri ile görüşme imkânı buldu. Unify’ın iş ortakları, Atina‘da bulunan yaklaşık 300 kişinin çalıştığı Ar-Ge laboratuvarında geliştirilen ürünler hakkında bilgi aldılar. Ayrıca gelecek teknolojilerini ve Unify stratejilerini konuştukları çalıştaylara katıldılar.

Anahtar kelimeler: Birlikte büyümek ve yüksek kâr oranı

Kanal odaklı büyüme stratejisine çok önem verdiklerini belirten Unify EMEAR bölgesi Kanaldan Sorumlu Başkan Thomas Veit, toplantıda “birlikte büyüme” stratejilerini anlattı. Veit, “Unify'ı iletişim ve işbirliği sektöründe aranılan iş ortağı haline getirmek konusunda kararlıyız. Yazılım merkezli bir şirkete dönüşmek ve kanal yapımızı güçlendirmek gibi önemli bir süreçten geçiyoruz. Ayrıca stratejimizi, iş modelimizi ve programlarımızı satış önceliğini kanala verecek şekilde değiştiriyoruz.” dedi.

1417698271_erdatutuncuoglu.jpg

Unify 2015’te iş ortaklarına yatırım yapmaya odaklanacak

Türkiye’den 9 iş ortağının katıldığı etkinlikte, Türkiye’deki stratejilerin konuşulduğu özel bir oturum gerçekleştirildi. Oturumda konuşan Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, takım oyununun önemine değindi: “Kurumların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek gereksinimlere göre özelleştirilmiş tümleşik iletişim çözümleri sunuyoruz. Ürünlerimizin Unify ismi ile müşteriye ulaşmasında bize ve partnerlerimize büyük iş düşüyor. Bu anlamda önümüzdeki dönemde müşterilerimize ve pazara yönelik faaliyetlerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Yeni iş ortakları ile yeni eko sistemimizi de güçlendirmiş olacağız.İş ortaklarını desteklemek için Türkiye pazarına daha fazla kaynak sunarak yatırım yapmaya devam edeceğiz.”

Unify iş ortaklarına yüksek kârlılık ve özel teşvikler sunuyor

Unify İş Ortağı Programı, temel bir iş ya da teknik yeterlilik yerine, uzmanlık ve konuyla ilgili özelleşmeye dayalı bir işleyiş sayesinde kâr öngörülebilirliği sunuyor. Verimli bir şekilde tasarlanmış teşvikler sağlayan program, yüksek kârlılığın ve yatırımın hızlı bir şekilde geri dönüşünü mümkün kılıyor. Ayrıca iş ortakları, inovatif çözümler ve gelecek vizyonu ile yeni fırsatlara da erişebiliyorlar. Unify, iş ortaklarının satış imkânlarını genişletebilmek ve potansiyel pazarlama çözümlerini zenginleştirebilmek için tümleşik iletişim portföyünün tamamını iş ortaklarına sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.