Güncel

Ünlü analist Solana için kilit direnç seviyesini vurguladı!

Önde gelen kripto ticareti analisti Solana için kilit direnç seviyesini vurguladı!

Ünlü analist Solana için kilit direnç seviyesini vurguladı!

Solana'nın (SOL) fiyatı son günlerde keskin bir şekilde yükseldi ve token, önceki 30 gün boyunca yaşadığı kaybı geri aldı. Önde gelen kripto ticareti analisti ise, Solana için kilit direnç seviyesini vurguladı!

Ünlü analist Solana için kilit direnç seviyesini vurguladı!

Önde gelen kripto ticareti analisti Michaël van de Poppe, SOL için, özellikle de daha geniş kripto para piyasasına paralel olarak hareket eden son yükseliş ivmesi göz önüne alındığında, kripto tokeninin önemli direnç testlerini vurguladı.

Kripto analist uzmanı, 24 Mart'ta Solana için ilk direnç seviyesinin 112 dolar civarında olacağını ve ikinci engelin token için 130 dolar civarında olacağını söyledi.

Solana direnç seviyesi. Kaynak: Michael van de Poppe
Kripto uzmanı Ali Martinez daha önce bu haftanın başlarında SOL'un yükseliş farklılığı yarattığına dikkat çekmişti ve bunun kripto para biriminin fiyatının özellikle Poppe'nin iki direnç noktası olarak gördüğü bölgede 120 dolara yükselmesine neden olabileceğini şu sözlerle öne sürmüştü;

“Solana fiyat hareketi günlük grafikte düşen bir takoz oluştururken, RSI karşısında bir yükseliş farklılığı gelişiyor gibi görünüyor. 94 doların üzerinde belirleyici bir kapanış, SOL dolarını 120 dolara gönderebilir.”

Solana yükseliş sapması. Kaynak: Ali Martinez

Şu anda, Solana 100 doların biraz altında işlem görüyor ve CoinMarketCap verilerine göre toplam piyasa değeri 32,1 milyar dolar ile gün içinde %7,71 ve geçen hafta %11,85 artışla 98,91 dolar civarında el değiştiriyor.

Solana fiyatı. Kaynak: CoinMarketCap

Yorumlar
Murat
Redmi9 yok xami Samsung'un tırnağı olamaz kral samsung
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.