Güncel

Ünlü analist tarih verdi! Şimdi BTC büyük artış gösterecek

%82 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 30 Nisan 2022 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Ünlü analist tarih verdi! Şimdi BTC büyük artış gösterecek

Bitcoin'in (BTC) amiral gemisi dijital varlık 47.000 $'ın üzerine çıkmasıyla yakın zamanda yeniden canlanmasının ardından, CoinMarketCap'teki kripto para topluluğu, varlığın Nisan ayı sonuna kadar 51.000 $'ın üzerinde işlem göreceğini tahmin ediyor.

Bitcoin o tarihte 51.000 $'ın üzerinde işlem görecek!

Bitcoin'in %90'ından fazlası dolaşımdayken, dijital varlıkların enflasyon oranı Mart ayında ABD doları oranından beş kat daha düşük olan %1,7'ye düştü ve BTC'yi yatırımcılar için güvenilir bir enflasyon koruması olarak sundu.

CoinMarketCap kripto topluluğu, varlığın mevcut fiyattan %8'in üzerine çıkarak 31 Nisan'a kadar 51.053 $'dan işlem göreceğine inanıyor. Hedef, 55.723 üyenin ortalama oylarına dayanıyor.

Kripto topluluğunun BTC fiyat projeksiyonu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu arada, 34.894 topluluk üyesi, Mayıs ayı sonuna kadar 47.279,77 $ + 178.35 $ (+%0,38) hedefini mevcut fiyata koydu. Tarihsel olarak, kripto topluluğu Bitcoin fiyatlarını %82 doğruluk oranıyla tahmin etmiştir.

Kripto topluluğunun BTC tarihsel doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Tahmin, Nisan ayı yaklaşırken Bitcoin 47.000$'ın üzerinde işlem görüyorken geliyor. Finans analizleri ile bilinen Finbold, 28 Mart'ta Rusya'nın Ukrayna'yı işgal etmesinden bu yana Bitcoin'in %35 kazandığını ve farklı bir güç gösterdiğini bildirmiş, biz de Teknolojioku olarak sizlerle paylaşmıştık.

Küresel piyasa belirsizliği karşısında, piyasa spekülatörleri Bitcoin'in güvenli liman varlığı olarak nasıl performans göstereceğini hevesle izliyorlardı ve tüm endişeleri gidererek 2022'deki tüm kayıplarını silerek üç ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.