Güncel

Ünlü DJ Zane Lowe Apple'a transfer oldu

Apple, Jay-Z, Eminem, Kanye West ve birçok ünlü yıldızı programında ağırlayıp canlı programlar hazırlayan DJ Zane Lowe’ı bünyesine kattı.

Ünlü DJ Zane Lowe Apple'a transfer oldu

Apple, iPhone ve iPhone 6 Plus satışlarındaki başarıdan sonra farklı teknolojilere de ağırlık vermeye başladı. En son elektrikli araçlara merak saran şirket şimdi de çevrim içi müzik servisi için Jay-Z, Eminem, Kanye West ve birçok ünlü yıldızı programında ağırlayıp canlı programlar hazırlayan DJ Zane Lowe’ı bünyesine kattı.

Radio 1’i sunan ödüllü radyo programcısı DJ Zane Lowe, 10 yılı aşkın süredir radyo programcılığı yapıyordu ve işinden istifa ederek Apple’da yoluna devam edeceğini açıkladı. Lowe’ın Apple’daki görevi henüz bilinmiyor ancak söylentiler, Apple’ın bu yaz kullanıma sunması beklenen çevrim içi müzik servisinde görev alacağı yönünde.

1424100181_zane-lowe-131.jpg

Lowe, BBC’deki son programını 5 Mart’ta yaptıktan sonra BBC ile alakasını kesecek ve Apple’ın Kaliforniya’daki şirketine gidip çalışmaya başlayacak.

1424100203_zane-lowe-04.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.