HP Veer
HP Veer 4G destekli telefon ilk bakışta şirin bir görünüme sahip. Telefonların giderek büyüdüğü bu günde telefonu iyice küçültmeleri, telefonu bir tasarım harikası yapmıyor.

Nokia Lumia 620?
Nokia Lumia 620’yi bu listeye aldığımız için bir anlık bize sinirlenebilirsiniz. Ancak Lumia 620 kullananlar bilir. Tasarımda bir zorluk yok ancak problem mikro-SIM kartı değiştirmek istediğinizde meydana geliyor. Mikro-SIM değiştirmek için önce arka paneli açmanız, sonra bataryayı çıkarmanız ve sonra bataryanın iç tarafında gizli butona basarak kartı çıkarmanız gerekiyor. Neyse ki 620 diğer özellikleri bakımından oldukça kaliteli bir telefon.

HTC Status
HTC Status ile ilgili ilk etapta bir problem bulunmuyor. Ancak Facebook butonu da dahil olmak üzere tuşların gereksiz yere ekrandan aldığı yeri kullandığını görüyoruz. Tuşlar daha düzenli tasarlansaydı telefon daha büyük bir ekranla daha kullanışlı bir yapı sunabilirdi.

LG Intuition
Telefon alanında bizi şaşırtan ilk telefonun Galaxy Note olduğunu kabul etmeliyiz. LG’nin farklı bir şeyler yapmak gibi bir niyeti varsa bunun için geç kalmış olabilir. Intiution hem büyük hem de neredeyse kare bir telefon. Alışılmışın dışında olmaması tabi ki başarısız olmasını göstermiyor. Galaxy Note’un da satış rekorlarını zorladığı bir gerçek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.