Ünlü Playboy yıldızı Müslüman oldu! Sildiği fotoğraflar ise yok artık dedirtti!

Son dönemde oldukça ilginç haberlerle karşılaşıyoruz. Özellikle de yetişkin içerikli filmler üreten yıldız isimler ilginç kararlara imza atıyorlar. Bunlardan sonuncusu ise Felixia Yeap oldu. İşte detaylar.

Ünlü Playboy yıldızı Müslüman oldu! Sildiği fotoğraflar ise yok artık dedirtti!

Hemen baştan belirtmemiz gerekiyor. Bahse konu fotoğraflar, sayfamız için çok uygun olmadığından almayı uygun görmedik. Lakin yine de bu fotoğraflara buraya tıklayarak haberin kaynağından göz atabilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca Playboy markasının ekran yüzü olan Felixia Yeap, ilginç bir karara imza attı. Dikkat çekmek için midir, yoksa gerçekten içinden geldiği için midir bilinmez fakat Yeap Müslüman olmaya karar verdi.

Aslında buraya kadar bir sorun yok. Çünkü günümüzde din değiştirmek sıradan bir aktivite haline gelmiş durumda. Fakat Yeap, işi biraz abartarak tamamen kapanmayı tercih etti.

Bilindiği üzere Müslüman olup, kafası açık olan ya da modern bir giyim tarzına sahip olan milyonlar var. Felixia Yeap ise Müslüman olduktan sonra tamamen kapanarak ilginç ve radikal bir karara imza attı.

Ünlü Playboy yıldızı Müslüman oldu! Huzuru İslam’da buldum!

İşin ilginç yanı ise Felixia’nın bu kararı çok ani vermiş olması. Çünkü kısa bir süre öncesine kadar Felixia Yeap oldukça cüretkar pozlar veriyordu. Üstelik bu pozlar ünlü ismin sosyal medya hesabında beğeni rekorları kırıyordu.

Felixia’nın bu kararı, hem hayranlarını, hem de takipçilerini şaşırttı. Ünlü yıldız kararı sonrasında sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflarını kaldırdı. Bu hareketi sonrasında Yeap’in takipçi sayısı hızla düştü.

Elbette sosyal medya hesaplarından bu fotoğrafları kaldırmak, bazı izlerin silinmesi için yeterli değil. Zira son fotoğraflar bu haberi aldığımız kaynakta bile mevcuttu.