Güncel

Ünlü saat markası, Bitcoin temalı lüks saati ortaya çıkardı!

Ünlü saat markası Jacob & Co, Bitcoin temalı lüks saati ortaya çıkardı

Ünlü saat markası, Bitcoin temalı lüks saati ortaya çıkardı!

Kripto para birimlerinin değerleri önemli dalgalanmalar görmeye devam etse de, lüks saatçiler ya kripto ödemeleri kabul ederek ya da tasarımlar yoluyla bu alana dahil olmaya devam ediyor.

Ünlü saat markası, Bitcoin temalı lüks saati ortaya çıkardı!

En yeni lüks kripto saat, 29 Ağustos-1 Eylül tarihleri ​​arasında yalnızca randevu ile 'Cenevre İzleme Günleri'ndeki Dünya prömiyerinde tamamen yeni Astronomia Solar Bitcoin sınırlı sürümünü sergileyeceğini Instagram'da açıklayan Jacob & Co'dan geliyor.

Firmaya göre, yeni Bitcoin temalı sınırlı üretim saat, kripto para birimi alanına adanmış ve ondan ilham alan ilk yüksek kompleks saat.

Jacob & Co Bitcoin temalı lüks saat özellikleri. Kaynak: Jacob & Co

lüks saat, ilginç bir şekilde şu özelliklere sahip olarak tanımlanıyor:

“Dönen bir Bitcoin para birimi logosu. Sarı safir güneş, 1 ayar elmas ay ve altın Dünya. Alevli bir reaktör ve aya ulaşmak için bir Bitcoin işareti ile tamamlanmış minyatür bir siyah roket gemisi. Tüm bu semboller, soyutlamadan gerçeğe, aykırı değerden finansal sistemin temel dayanağına kadar ilk kripto para biriminin ortaya çıkış hikayesini anlatıyor.”

Kriptoda lüks saatçiler

Temmuz ayında kripto para piyasası çöküşünün ikinci el piyasasında bulunan lüks saat arzında artışa yol açtığını belirtmek önemlidir. Bu, bir zamanlar gelişen ikinci el lüks saat pazarının gücünü kaybetmeye başladığını gösteren, en çok arzu edilen modellerin fiyatlarının son zamanlarda düştüğü zaman gelir. 

Başlangıçta, kripto para birimlerinin tarihsel olarak yüksek fiyatları nedeniyle yeni bir lüks müşteri grubu oluşmuştu ve bu da endüstri tarihinde benzeri olmayan bazı modellerin fiyatlarında artışa yol açtı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.