Güncel

Ünlü şarkıcının yüzünde telefon patladı!

Ünlü şarkıcının yüzünde akıllı telefon patladı ve bu görüntüler an ve an kaydedildi.

Ünlü şarkıcının yüzünde telefon patladı!

Akıllı telefonların patlama haberleri artık son zamanlarda daha sık gelmeye başladı ve son gelen patlama haberi ünlü bir sanatçının yüzünde patlaması ile ilgili oldu. Ünlü ses yıldızı şarkıcı ve söz yazarı Cee Lo Green, yeni bir proje için bir klip çekimi hazırlarken telefon görüşmesi yaptı ve bu görüşme sırasında kulağına tuttuğu telefon aniden patladı.

Cee Lo Green, klip çekimi çalışması yaptığı sırada bulunduğu kayıt stüdyosunda kamera da vardı ve telefonda konuşurken telefonun patlama anı da bu kamera ile kaydedildi. Telefon kulağında konuşurken aniden yüzüne patlayan telefon iri cüsseli sanatçıyı yere serdi ve yattığı yerde kıpırdamadan yatıyordu.

1482074506_161217-cee-lo-green-828x620.jpg

Haber ve video ilk yayınlandığında hayranları sanatçının öldüğünü düşünerek üzüldüler ancak, daha sonradan yapılan açıklamada durumunun iyi olduğu ve yaşadığı söylendi.

Şarkıcı bu sabah erken saatlerde yaptığı açıklamada videonun üzerinde çalıştığı yeni bir proje için çekilmiş küçük bir klip olduğunu açıkladı. 

Ayrıca videoda görünen kişi de bir dublörmüş. Anlaşılan o ki küçük bir reklam çabasıydı. Hatta bazı siteler patlayan telefonun Samsung Galaxy Note 7 olduğunu iddia bile etmişlerdi.

Aşağıda patlamanın görüntülerini izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.