Güncel

Ünlü yabancı dizinin yapımcıları korsanı işte böyle destekledi!

"Yaşasın korsan indirme!" diyen CEO gündeme bomba gibi düştü!

Ünlü yabancı dizinin yapımcıları korsanı işte böyle destekledi!

Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında, adından da eserler taşıyan, tahtını kimselere kaptırmayan Game of Thrones dizisi ilkleri yaşamaya ve yaşatmaya devam ediyor. Türkçe, Taht Oyunları anlamına gelen, savaş, aşk ve entrikalaların güzel bir şekilde kurgulandığı dizi, uluslararası film puan sisteminde en fazla oy alıp en yüksek puana ulaşan dizi olarak gözüküyor.

Kırdığı rekorlarla gündemden düşmeyen Game of Thrones, yepyeni bir haberle haber sitelerinde ilk sıralarda seyrediyor. Dizinin yayınlandığı HBO televizyonunun patronu Time Warner'ın CEO'su Jeff Bewkes, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Dizinin hitleriyle alakalı çeşitli demeçler veren patron: "Dünyada korsan olarak en çok izlenen dizisine sahip olmak, Emmy ödülünden daha değerlidir,"  dedi ve gündem karıştı. 

1376401729_gameofthronesseason1.jpg

Tüm dünyada legal ve özellikle illegal dünyada en çok izlenen dizi olduğunu vurgulayarak Game of Thrones'un altını özellikle çizdi. CEO'ya göre illegal yani korsan indirme ve izlemeler dizileri için muhteşem bir reklam kaynağı. HBO'nun diğer dizileri için eşsiz bir reklam kaynağı niteliğinde olduğunu, dizinin milyonları harekete geçirerek, kanala çok büyük fayda sağladığına üstüne basa basa dikkat çekti. 

1376401753_jeffbewkes.jpg

HBO'nun gelirlerini günden güne arttıran Game of Thrones, sezon finalini geçtiğimiz aylar içerisinde yapmış, yeni sezon yani 4. sezonun ilk bölümüyle 2014 yılında kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. "Yaşasın korsan indirme!" Sezon finalinde olsa bile popülerliğini kaybetmeyen dizinin arkasındaki patronlardan böyle bir sloganın gelmesi, dizinin popülerliğine biraz daha nam kattı diyebiliriz.

Yorumlar
Misafir
Türkiye dünyanın en kötü dizilerine sahip
Cevapla
Misafir
Bizde anca aşk meşk dizileri var bizim milletin beyni anca bu kadarını alabiliyor.
Cevapla
Misafir
bizim dizi senaristleri ve yapimcilari bunlari izlemiyormu ya.
Cevapla
Misafir
on Numara dizi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.