Güncel

Ünlü yatırımcı R. Kiyosaki: 'Bitcoin devrimi barut devriminden daha büyük olacak'

'Zengin Baba' kitabının yazarı olan ünlü yatırımcı R. Kiyosaki: 'Bitcoin devrimi barut devriminden daha büyük olacak' dedi.

Ünlü yatırımcı R. Kiyosaki: 'Bitcoin devrimi barut devriminden daha büyük olacak'

Bitcoin'in ( BTC ) fiyatı son 24 saatte %9'un üzerinde düştüğü için kripto para piyasası yeniden kırmızı yanıp sönmesine rağmen, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin köşesinde en az bir vokal destekçisi var.

Ünlü yatırımcı R. Kiyosaki: 'Bitcoin devrimi barut devriminden daha büyük olacak'

Kişisel finans kitabı 'Rich Dad, Poor Dad' yazarı Robert Kiyosaki, 14 Eylül'de Kitco News' Michelle Makori ile yaptığı röportajda, Bitcoin'in neden daha önce görülen her şeyden daha büyük olacağına inandığını açıkladı.

Kiyosaki'nin diğer kitabı 'Kapitalist Manifesto'da, barutun icadına ve onun insan ırkı ve meseleleri üzerindeki dramatik ve kritik etkisine atıfta bulunarak “Bitcoin devrimi barut devriminden daha büyük olacak” diye yazdı.

Ünlü yatırımcı R. Kiyosaki: 'Bitcoin devrimi barut devriminden daha büyük olacak' - Resim : 1

Büyük denetçi olarak Bitcoin?

Kiyosaki pozisyonunu açıklarken, Bitcoin'den “bir merkez bankası olduğu için” Marksist bir örgüt olarak gördüğü Fed'i denetlemenin ve “savaşmanın” bir yolu olarak ihtiyaç duyulan bir “denetçi” olarak bahsetti.

“Bugün gelen gençler, bir denetçiye ihtiyacımız olduğu için blok zinciri istiyorlar. Diyelim ki [Nakit Akışı Masa Oyununda] size karşı oynuyorum ve bir hamle yapıyorsunuz. İfadenizi denetlemem gerekiyor, blockchain bunu yapıyor.”

Kiyosaki ve eşi, Cashflow Board Game'i 1996'da 'Zengin Baba, Zavallı Baba kitaplarından alınan dersler üzerine oluşturulan etkileşimli bir araç olarak, finansal eğitimi “savaşmamız gerekiyor” şeklinde öğretmek için meydana getirdiler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.