Güncel

Ünlü YouTuber trafik kazasında hayatını kaybetti!

Ünlü YouTuber McSkillet, karşıdan gelen bir araca çarparak hayatını kaybetti.

Ünlü YouTuber trafik kazasında hayatını kaybetti!

Başka bir YouTuber kaybı ile karşınızdayız. Her ne kadar altınızda lüks araba olursa olsun, trafik kurallarını çiğnediğiniz sürece o araç sizi kurtaramaz. ABD’nin California eyaletinde ters şeritte hız yapan ünlü YouTuber McSkillet, karşıdan gelen bir araca çarparak hayatını kaybetti.

Karşıdan gelen araç ile kafa kafaya çarpışan Trevor Heitmann, diğer araçta bulunan 43 yaşındaki anne ve 12 yaşındaki kızın da ölümüne sebep oldu.

Bölgede bulunan yerel polis ekiplerinin verdiği ifadelere göre McSkillet, Perşembe günü saat 16:30 civarında McLaren marka spor arabasıyla San Diego yakınlarındaki Interstate 805 otoyolunda ters şeritte ilerliyordu. Yaklaşık 160 km hızla gittiği belirtilen Trevor Heitmann’ın hız tutkusu, ne yazık ki bu sefer ölümle sonuçlandı.

Ünlü YouTuber trafik kazasında hayatını kaybetti!

Ünlü YouTuber trafik kazasında hayatını kaybetti! - Resim : 1

Kanalında oyun videoları çekerek ünlenen YouTuber, yaklaşık 900 bin kişilik bir kitleye ulaşmış ancak yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle videolar paylaşmayı bırakmıştı.

Genç YouTuber’ın konu hakkında konuşan arkadaşları, Trevor Heitmann’ın bir süredir psikolojik sorunlar yaşadığını ifade ettiler. Şu an ise kaza ile ilgili soruşturmalar hala devam ediyor. Bu kaza bir intihar mıydı yoksa dikkatsizlik mi, işte onu zaman gösterecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.