Güncel

Unreal 4 ile Geliştirilen Metal Gear Solid Remade İçin İlk Video Yayınlandı

Unreal 4 oyun motoru ile geliştirilen Shadow Moses, Metal Gear Solid için ilk video ortaya çıktı

Unreal 4 ile Geliştirilen Metal Gear Solid Remade İçin İlk Video Yayınlandı

Bir süre önce Unreal 4 oyun motoru ile Metal Gear Solid'in hafızalarda yer edinen Shadow Moses bölümünü yeniden tasarlamaya başlayan ekip, geçen süre içinde büyük bir yol katetti ve ilk resmi fragmanlarını yayınladı.

1453121621_solid-snake-unreal-4.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

Ariam Hernandez isimli Metal Gear Solid hayranı, Unreal 4 oyun motorunu kullanarak 1998 yılında yayınlanan Metal Gear Solid'in efsane giriş sahnesine ev sahipliği yapan Shadow Moses bölgesini yeniden tasarlamaya başladı ve muazzam bir gelişme kaydettiğini söylemek mümkün.

1453122090_shadow-moses-unreal4-2.jpg

Buradaki asıl nokta ise oyunun yapımcısı ve yayıncısı Konami'nin nasıl bir tepki vereceği. Unreal 4 oyun motoru ile çalışmalarını sürdüren Hernandez ve şu anki projenin müzikleriyle ilgilenen Dan Meadowcroft'un Konami ile görüşme haline oldukları ve gerekli izinleri aldıkları ifade ediliyor.

Yayınlanan video ise Shadow Moses projesinin ne kadar ilerlediğini açıkça ortaya koymakta zira, oyunun sıkı takipçilerinin hatıralarında yer eden çok sayıda alanın yenilenmiş grafiklerle harika göründüğünü söylemek gerekiyor. Videonun sonunda ise Gray Fox, Liquid Snake ve Metal Gear Rex'in görüntülenmesi oldukça heyecan verici oldu.


 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.