iPhone 5S, iki yıla yakın süredir telefon piyasasında bulunsa da halen daha arzu edilen, günün ihtiyaçlarını karşılayabilen ve bir sonraki yılın da ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilecek bir telefon. Telefonun tek eksisi hiç kuşkusuz ki 4-inç boyutundaki ekranı. Hatta bu ekran boyutunun da halen daha destekçileri mevcut. iPhone 5S, şuanda 1850 TL civarı fiyatlara bulunabiliyor ve bunun yanında operatörlerin tarifeleriyle kolayca alınabiliyor. Yani 1400 TL seviyesinde orta segment bir akıllı telefon almak yerine paranızın üzerine 500 TL daha koyarak eski de olsa bir "amiral gemisi" telefon sahibi olabilirsiniz.

LG G3 hiç kuşkusuz ki; 3 GB RAM'inden Snapdragon 801 yonga setine; günümüz koşullarında gerçekten güçlü bir telefon. Bunun yanında halen daha bazı amiral gemisi telefonlarda bulunmayan Quard HD ekrana sahip. Ekranının 5,5-inç olması da büyük bir avantaj. Üstelik LG G3 aldığınız zaman aslında çok güçlü bir kamera da almış oluyorsunuz çünkü kamera performansı gerçekten müthiş. LG G3, 1300 TL olan fiyatıyla "beni al" diyerek sizleri bekliyor.

Motorola Moto X'de iPhone 5S, LG G3 gibi günümüz telefon ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilecek bir telefon. 5.2-inç bir ekran için halen daha iyi bir boyut, Snapdragon 801 halen daha güçlü bir çip-seti ve 2GB RAM'de halen daha bir telefon için yeterli. Bu bağlamda Motorola Moto X almamak için hiçbir nedeniniz yok. Fakat üzülerek söylemeliyiz ki Motorola Moto X'i Türkiye'de satın almak diğer telefonlara göre daha zor. Telefon teknoloji marketlerde bulunmazken, sadece bazı "telefoncularda" bulunmakta.

Samsung Galaxy Note 3'de iPhone 5S gibi tanıtılmasından hemen hemen iki yıl geçmesine rağmen halen daha arzulanan bir telefon konumunda. Bunun en önemli sebepleri ise telefonda; 3GB RAM, 5,7 inç ekran ve güzel çizimler yapabileceğiniz bir kalemin bulunması. Galaxy Note 3, 1500 TL seviyesindeki fiyatı ile telefon almak isteyenlere "ben de burdayım" diyerek göz kırpıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.