Güncel

Vatan Bilgisayar internet sitesini yeniledi

Vatan Bilgisayar personel iletişimini internet sitesine taşıdı.

Vatan Bilgisayar internet sitesini yeniledi

Vatan Bilgisayar, e-ticaret sitesinde Cep Telefonu, Notebook ve Televizyon kategorilerinde, ziyaretçileri ile mağazada alışveriş yapar gibi iletişim kuruyor ve internet alışverişinde yeni bir deneyim yaşatıyor. Ürün kategori sayfalarında bulunan rehberler ile ürün özellikleri hakkında kısaca bilgi veriyor ve seçim yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini belirtiyor. Yaklaşık 1 dk.’lık videolar sayesinde ürünler ilgili önemli olan özellikleri hızlıca öğrenebiliyorsunuz. Böylece teknolojiyi satın alırken aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabiliyor ve daha verimli satın alma işlemi yapabiliyorsunuz.

Tercihlerinize göre filtreleme yaparken filtre üzerinde bulunan video butonlarına tıklayarak o özellik hakkında detaylı bilgi alabiliyorsunuz ve kendinize en uygun tercihi yapabilmek için yardım alabiliyorsunuz. Örneğin, cep telefonlarında önemli bir husus olan Dâhili Hafıza için filtreleme yaparken, öncelikle özellik bilgisi veriliyor; kullanım amacı ve önerilerde bulunarak sizi en doğru tercihe yönlendiriyor. Adeta mağazada satış personelinden bilgi alır gibi istediğiniz cevapları bulabiliyorsunuz. Hangi telefon boyutunu tercih etmeliyim diye düşünüyorsanız Ekran Boyu filtresi üzerinde bulunan, önerilerde bulunarak sizi yönlendirebilen videolu anlatımlar işinize yarayacaktır. Pil gücü, kamera çözünürlüğü gibi diğer önemli özellikler hakkındaki bilgilere de filtre videoları veya cep telefonu rehberinden ulaşabilirsiniz.

1489589631_vatan.jpg

TV kategorisinde bulunan Televizyon Rehberi veya filtre videoları sayesinde televizyon seçimi yaparken panel tipleri ve çözünürlük gibi önemli özellikler hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünün seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ekran boyu seçimi, izleme mesafesi, akıllı televizyon yazılımlarıyla ilgili bilgilere de ulaşarak karşınızda gerçek bir kişi varmış gibi sorularınız cevaplanmış olur. Smart TV'ler ile normal televizyon arasındaki farkları öğrenebilirsiniz veya salonunuzun büyüklüğü ve izleme mesafenize göre size en uygun televizyon boyutunu öğrenebilirsiniz. Böylece tercih ettiğiniz televizyon ile izleme keyfiniz daha çok artacaktır.

Dizüstü bilgisayar satın almak istiyorsanız, tercih yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini belirten bilgiler aktarılmaktadır. Yine kategori rehberi sayesinde veya filtrelerde bulunan kısa videoları seyrederek karar aşamanızda önemli adımlar atabilirsiniz. Kullanım amacına göre ekran boyu önerileri ve iç donanımlar ile ilgili genel bilgiler verilen bu kaynaklar kararınızda etkili olabilir. İşlemci, Ekran Kartı ve Ram gibi temel donanımlar hakkında açıklayıcı bilgileri, ürün kategorisinde bulunan Notebook Rehberi veya filtrelerdeki kısa videolardan alabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.