Güncel

VeriFone, NFC de bir yeniliğe daha imza attı

VeriFone, tüketicilerin ihtiyacını karşılayan yepyeni bir NFC ürününü Türkiye pazarına sundu.

VeriFone,  NFC de bir yeniliğe daha imza attı

VeriFone’nun yeni piyasaya çıkardığı QX700 adlı ürünü;  otomatların yanı sıra otopark makineleri, yakıt pompaları ve bilet makineleri gibi tüm self servis ödemeleri için çok yönlü  temassız ödeme imkanı sunuyor.

Güvenli elektronik ödeme çözümleri alanında dünya lideri VeriFone, tüketicilerin ihtiyacını karşılayan yepyeni bir NFC (yakın alan iletişimi)  ürününü Türkiye pazarına sundu.

VeriFone’nun yeni piyasaya sunduğu QX700 adlı ürünü; otomatların yanı sıra otopark makineleri, yakıt pompaları ve bilet makineleri gibi tüm self servis ödemeleri için çok yönlü  temassız ödeme imkanı sunuyor.

1365428643_3d35f2c4-4c50-4146-9907-668b93583651.jpg

QX700 adlı ürün,  tüm otomatlar ve kioskların entegrasyon gereksinimlerini karşılayacak şekilde özel olarak tasarlandı. Ürün, otomatlar, otopark makineleri ve bilet makinelerinden multimedya kiosklarına kadar her türlü kapalı ve açık alan makinesinde kullanılabilme özelliğine sahip.

PayPass, payWave gibi çeşitli ödeme sistemlerini de destekleyen QX700 ürününe, kart veya akıllı telefonlar yaklaştırılarak anında ödeme yapılabiliyor.

Güçlü 32-bit RISC işlemcisi ve gelişmiş yazılım mimarisi ile QX700;  toplu taşıma,  yüklemeli kart ve diğer katma değerli uygulamalar gibi her tür kartla son derece hızlı işlemler sağlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.