Güncel

Vestel ile televizyon kiralama devri başlıyor!

Vestel, sektöre abonelik modelini getiriyor!


Bu abonelik modeliyle tüketicilere farklı abonelik seçenekleri sunulacak. Belirli süreler zarfında seçilen TV modeline göre 89-420 TL arasında değişen aylık ödemelerle televizyon sahibi olunabilecek buna ek olarak abonelere ücretsiz Digitürk aboneliği verilecek. Vestel, yakın zamanda telefon ve beyaz eşyada da abonelik modeline geçileceğini açıkladı.

Dün İstanbul'da basın toplantısıyla V Hepyeni platformunu tanıtan Vestel Pazarlama Genel Müdürü Ergün Güler, Teknoloji o kadar hızlı değişiyor ki bugün aldığımız teknolojik bir cihazın neredeyse 6 ay içinde yenisi çıkıyor. Bu nedenle tüketiciler nasıl olsa yenisi çıkar diyerek ihtiyacını erteliyor ya da aldığına razı oluyor ifadeleri ile uygulamanın ihtiyaçtan doğduğunu belirtti.

Güler, 1 haftadır uygulamada olan platforma 200 başvuru aldıklarının da altını çizerek, Yılda 1.5 milyon TV, 1.5 milyon beyaz eşya satıyoruz. İkinci çeyrekte beyaz eşyaya geçeceğiz. Şirketleri katma değerli yapan şey cirodan çok, ne kadar abonenizin olduğu, ne kadar değer yaratabildiğiniz. Abonelik ödemelerinde banka limiti işgal edilmiyor. İsteyen bankadan otomatik ödeme talimatı veriyor, isteyen her ay gidip herhangi bir Vestel şubesinden ödeme yapabiliyor. dedi.

Yorumlar
Serhat58
Aylık 80 lira abonelik hiçte makul değil. İki yılda zaten o biriken parayla yeni bı TV alınır.
Cevapla
Soom
Eskisini de ikinci el olarak sattın mı, son model yeni bir TV evde.
Cbuddy
Biriktirip alabilen var mı? 2 sene sonra tv alacağım diye bıraktım 89TL yi Ayda 50TL kenara koyabiliyormusunuz ??
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.