Güncel

Vestel Turkcell Mobil Teknoloji Ödülüne layık görüldü

Vestel, Müşteri Hizmetleri alanındaki uygulamalarıyla bu yıl aldığı ödül sayısını 3’e çıkardı


 Vestel, müşteri memnuniyeti konusunda sunduğu yenilikçi çözümler ile “Turkcell Mobil Teknoloji Ödülüne” layık görüldü. Ödül, Fortune 500 Türkiye Gala Gecesi kapsamında düzenlenen ödül töreninde Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr. A. Tarkan Tekcan’a takdim edildi. Tekcan, törende yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

 “Vestel Müşteri Hizmetleri olarak hedefimiz beklentileri memnuniyete, memnuniyeti de teşekküre dönüştürmek.  Bunun için müşterilerimizin her zaman yanı başında olmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda teknolojiyi yakından takip ederek, süreçlerimize entegre ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda ödüllendirilmek bizler için büyük gurur kaynağı. Bu yıl kazandığımız iki ödüle bir yenisini daha eklemekten mutluluk duyuyoruz.”

 Fark yaratan çözümlerle müşterilerine ulaşan Vestel, yetkili servis yapılanmasıyla müşterilerine sunduğu satış sonrası servis hizmetlerinin kalitesini ölçüyor. Müşterilerin cep telefonlarını kullanarak memnuniyet anketi doldurmalarına olanak tanıyan Vestel, müşterilerinin aldıkları hizmetle ilgili düşüncelerini kolayca paylaşmalarını sağlıyor. Akıllı telefon uygulamaları ve kısa mesajlar aracılığıyla müşterilerden gelen geri bildirimler Vestel Merkez Servisler’de görevli müşteri temsilcileri tarafından değerlendirilerek müşterilerle iletişime geçiliyor. Müşteri temsilcilerinin yaptığı değerIendirmeler sonucu gerekli durumlarda aksiyon alındığını belirten Dr. A. Tarkan Tekcan sözlerine şöyle devam etti:

 “Sunduğumuz hizmetlerde hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek. Bunun da en iyi en doğru yolu onları dinlemekten geçiyor. Bunu yapabilmek için de müşterilerimizin geri bildirimleri bizim için çok değerli. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ile hem ödül motivasyon sistemimizi besliyor, hem de iyileştirme çalışmalarımızı planlıyoruz. Müşterilerimizin ankete cevap vererek duyarlı davranmalarından da büyük memnuniyet duyuyoruz. Bunun karşılığında onların da bu yaklaşımımızdan memnun kaldıklarını görmek bizim için çok değerli. Bu uygulamamızın katkıları ile de 5 ayda 500 bin müşterimizin memnuniyeti konusunda bilgi edindik.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.