Güncel

Vestel uydu cihazlarında Türksat 4A uydusu kanal ayarlama

Vestel Uydu Alıcılı Televizyonlarda Türksat 4A uydusu ayarları nasıl yapılır?Vestel uydu alıcısı Türksat 4A uydusu ayarları nasıl yapılır? Vestel uydu alıcısı Türksat 4A güncellemesi nasıl yapılır?

Vestel uydu cihazlarında Türksat 4A uydusu kanal ayarlama

Vestel Uydu Alıcılı Televizyonlarda Türksat 4A uydusu ayarlarını siz elinizle tarama yaptırarak yapabilirsiniz. Vestel Uydu Alıcılı Televizyonlarda Türksat 4A uydu kurulumu aşağıdaki belgede  adım adım anlatılmıştır.

Türksak 4A uydusuna 18.09.2014 tarihi ile geçilmiş durumda. Artık eski kanal frekansları çalışmayacaktır. Bu sebepten Vestel Uydu Alıcılı Televizyonlarda  uydu alıcınızda yeni frekansları girmelisiniz. Bunun içinde otomatik kanal tarama yapmalısınız.

Bu konuda Vestel güzel bir doküman hazırlamış. Bu dokümanda adım adım Türksat 4A ayarları nasıl  yapılır anlatıyor

Belgeye buradan ulaşabilirsiniz: Vestel Uydu Alıcılı Televizyonlarda Türksat 4A uydusu ayarları nasıl yapılır?

Vestel Uydu Alıcılı Televizyonlarda Türksat 4A uydusu ayarlama işlemi bu işlemden sonra bitmiş olacak. Türksat 4A uydusu üzerindeki yayınları artık alabiliyor olmalısınız.

Vestel Uydu Alıcılı Televizyonlarda Türksat 4A uydu ayarı yaptığınızda bazı kanallar otomatik olarak gelmiyorsa bu kanalların frekanslarını eliniz ile teker teker girmeniz gerekiyor. 

Bu işlemler sonrasında aradığınız kanallardan eksik olan varsa el ile frekans bilgisini girerek bulabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.