Güncel

'Vidyoo.Me' artık Türkçe hizmet veriyor!

Görüntülü sohbet ile yeni insanlarla tanışma olanağı sunan uygulama Vidyoo artık Türkçe!


Vidyoo, yeni insanları keşif uygulaması, Türkçe sürümünü resmi olarak duyurdu. Vidyoo, ilgi alanlarınıza ve tercihlerinize uygun insanlarla görüntülü sohbet aracılığıyla tanışmanızı sağlayan bir platformdur. Uygulama güvenli ve eğlenceli bir ortamda sohbet etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Vidyoo bunu iki farklı şekilde gerçekleştirir. Kullanıcılar kendileri aksi halde karar verene kadar görüntülerini saklayan Gizlilik Perdesi tarafından korunurlar. Bu özellik kullanıcıların uygunsuz içeriklere maruz kalmadan platformu rahatça kullanmalarını sağlar. Bunların yanı sıra Vidyoo, sohbeti eğlenceli, ilginç ve canlı tutmak için kullanıcılara bir dizi yardımcı araç sunar. Bir kafede randevunuz olduğunu ve sohbetin yavaşladığını düşünün. Bir düğmeye basıp sohbeti yeniden ilerletebilecek ortak ilgi alanlarınızın size sunulması için neler verirdiniz? Vidyoo bunu sağlayabilir ve size karşınızdaki kişinin en sevdiği filmin Batman olduğunu ya da en sevdiği yemek türünün Çin yemeği olduğunu söyleyebilir.


1347615102_welcomeheader.jpg
Vidyoo
, bu ipuçlarını Kaynaştırıcılar olarak adlandırıyor. Bu araç sayesinde sohbetin durakladığı garip bir anda ilgi alanlarına dayalı sohbet konuları hakkında öneriler alabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya entegre edilmiş bir numeroloji analiz aracıda bulunmakta. Bu araç numerolojiye göre eşleşmenin kalitesi hakkında fikir vermektedir. Bu benzersiz özellikler sohbetin eğlenceli, doğal ve rahat geçmesini sağlar ve sonuç olarak da kalıcı bir ilişki kurulmasına yardımcı olur.Facebook’ta Vidyoo uygulamasını kullanırken, kullanıcı adınızı seçtikten sonra, uygulama sizi yaş, konum ve cinsiyet tercihlerinize göre eşleştirdiği çevrimiçi olan üç potansiyel kişiyi görebileceğiniz kişisel sayfanıza yönlendirecektir. Sevdiği şeyler ve ilgi alanları aradığınız kişiyle en çok eşleşeni seçin ve hemen altı dakikayla sınırlandırılmış görüntülü sohbete başlayın. Bu sınır kullanıcıların, sohbete odaklanmalarını, eğlenceli ve üretken zaman geçirmelerini ve rahat hissetmelerini sağlar.Ayrıca, Vidyoo’nun geliştirmiş olduğu Gizlilik Perdesi kullanıcıların başkaları tarafından görüntülenebilmesine kendilerinin karar vermesini sağlar. Bazılarına göre, bu sohbete gizem katan eğlenceli bir özellik olarak hizmet verebilir. Başkaları için ise bu istenmeyen ve uygunsuz içeriklere karşı bir önlem olarak adlandırılabilir. Vidyoo yakında kullanıcılarını daha da korumak için Gizlilik Perdesi’nin geliştirilmiş bir sürümünü yayınlayacak.

Altı dakikalık görüntülü konuşma bittikten sonra, her iki taraf altı dakika daha eklemek, sohbeti sonlandırmak ve ya Facebook’tan arkadaşlık isteği göndermek konusunda anlaşabilirler. Sadece, her iki tarafın da Facebook’ta arkadaş olmayı seçmeleri halinde kimlikleri ortaya çıkacaktır.

Vidyoo’nun başka bir özelliği sayesinde sadece çevrimiçi olan kişilerle eşleşirsiniz ve görüntülü sohbet sırasında yazılı sohbet de başlatabilirsiniz. Gelecekte kullanıcılar hediye gönderme olanağına da sahip olacak. Örneğin: içecek, gülen yüz, vb. hediyeler gönderebilecekler. İleride eklenecek bir diğer özellikte fotoğraf ve müzik paylaşımı.

Şimdiye kadar birçok uygulama kişilerin yeni ilişkiler kurmasına yardımcı olmak için görüntülü sohbet özelliğinden faydalanmayı denedi. Fakat hepsinin başarısız olduğu kanıtlandı. Geleneksel tanışma siteleri görüntülü sohbetin sağladığı deneyimden yoksun kaldılar. Diğer görüntülü sohbet platformları kullanıcılarını birbirlerine rastgele önererek öne çıkmaya çalıştı. Sonuç olarak da bu görüntülü sohbet uygulamaları istenmeyen ve rahatsız edici içeriklere sahip olma konusunda ün yaptılar. Vidyoo bu eksikliği doldurmak için var.

1347615214_basliksiz-8.jpg

Çok yakında – Vidyoo Türk kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş yeni özellikler ekleyecek!

Uygulamaya gitmek için tıklayın.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.