Güncel

Vin Diesel onayladı! Hızlı ve Öfkeli serisinin çekimleri başlıyor!

Hızlı ve Öfkeli yıldızı Vin Diesel, iki bölümlük bir franchise finali olan Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11'in çekimlerinin Ocak 2022'de başlayacağını doğruladı.

Vin Diesel onayladı! Hızlı ve Öfkeli serisinin çekimleri başlıyor!

Hızlı ve Öfkeli senelere meydan okuyan yapımlardan. 2001 yılında başlayan ilk film macerasıyla seri her devam filminde popülerlik kazandı. Serinin başrol isimlerinden Paul Walker'ın 40 yaşında bir araba kazası sonucu ölmesiyle serinin hayranları filme desteğini daha fazla gösterdi.

Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11 ile final yapacak

Şimdi serinin bir diğer önemli ismi olan Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli 10 ve Hızlı ve Öfkeli 11'in çekimlerinin Ocak 2022'de başlayacağını doğruladı. Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi F9 ise çok yakında ülkemizde vizyona girecek. Film, COVID-19 başladığından bu yana en büyük açılışı yaparak rekor kırmayı hedefliyor. Serinin dokuzuncu filmi koronavirüs karantinalarına rağmen yurtdışında şimdiden ciddi başarılar yakaladı. Ülkemizde de bir çok hayranı olduğunu göz önünde bulundurursak burada da ciddi başarılar elde edilebilir. Bu gidişle, 10 ve 11'inci filmde de bu başarı oranı değişmeyecektir.

Universal, 2020'de Hızlı ve Öfkeli 10 ve Hızlı ve Öfkeli 11 filmlerini onaylandı. Bu iki film final niteliğinde olacak Justin Lin yönetmen koltuğunda oturacak. Bu hamle, Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame'in başarısından ilham aldı. Zira Hızlı ve Öfkeli 10 başlangıçta son bölüm olarak ayarlanmıştı. Fakat gişe başarıları göz önünde bulundurularak 11'inci bölüm de eklendi.

Bir röportajda Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli 10 ve Hızlı ve Öfkeli 11'in çekimlerinin Ocak ayında başlayacağını doğruladı. Universal, Hızlı ve Öfkeli 10'un bu plan kapsamında 2022'de piyasaya sürülmesini planlıyor, ancak film yüksek ihtimal 2022'ye yetişmeyecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.