Güncel

Vine artık webde hizmetinizde!

Akıllı telefonlarda dalının en iyilerinden olan Vine artık web tarayıcılarınızda!

Vine artık webde hizmetinizde!

Twitter'ın sahibi olduğu Vine son zamanların en popüler ve eğlenceli kısa video kayıt uygulamaları arasında zirvelere oynamaya devam ediyor. Geçmişi çok eskiye dayanmayan uygulama ilk yaşını doldurmak üzereyken günden günde geliştirilmeye devam ediyor.

Kısa sürede milyonlarca insanın günlük hayatta çok sık kullandığı bir uygulamaya dönüşen Vine'ın en büyük rakibi şu sıralar Instagram olarak görülürken, Vine'ın en büyük eksikliği web ortamında akışların görüntülenememesi idi. Twitter cephesinin en yeni projelerinden olan Vine'a geçtiğimiz günlerde yepyeni bir özellik eklendi. 

1389011367_vinewebproflnc700-1.jpg

Vine ortam akışı artık istediğiniz herhangi bir web tarayıcısı üzerinden rahatlıkla görüntülenebilecek. Buraya kadar Instagram'da olan her şeyin Vine'da olması beklenirken, Vine yine beklenenden fazlasını yaptı ve atılan videolara yorum yapabilme hatta yeni videolar paylaşabilme imkanı da sunuyor.

1389011883_vinewebproflnc701.jpg

Yapılanlar bunla da sınırlı kalmamış gibi görünüyor. Vine'ın yeni web arayüzüne bir de TV modu yerleştirilmiş durumda, rahatlıkla geçilen mod ile birlikte videolar tam ekranda ardı arkasına peşpeşe rahatlıkla izlenilebiliyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.