Vizyona giren filmler 03.02.2017 - Page 1

GECENİN KANUNU (LIVE BY NIGHT)
Ben Affleck'in senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı filmde, başarılı oyuncuya Zoe Saldana, Scott Eastwood, Sienna Miller, Brendan Gleeson, Chris Cooper ve Elle Fanning gibi isimler eşlik ediyor.

Ben Affleck'in Leonardo DiCaprio ile birlikte yapımcılığını üstlendiği suç ve dram türündeki film, aykırı bir gangster olan Joe Coughlin'in hikayesini konu alıyor.

Vizyona giren filmler 03.02.2017 - Page 2

ALTIN (GOLD)
Matthew McConaughey, Bryce Dallas Howard, Edgar Ramirez ile Corey Stoll'un oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Stephen Gaghan oturuyor.

Gerçek olaylardan ilham alınan film, bir adamın Amerikan rüyası hikayesi ve hayallerinin parçalanmasını önlemek için her şeyi yapmasını konu ediniyor.

Matthew McConaughey, dram türündeki filmde babası gibi dağlara çıkıp servetini topraktan arayan, madencilik işinde tecrübeli "Kenny Wells"i canlandırıyor.

Vizyona giren filmler 03.02.2017 - Page 3

TONI ERDMANN
Maren Ade'nin yazıp yönettiği ve Cannes Film Festivali tarihinin en iyi eleştiri alan filmlerinden biri olan "Toni Erdmann", hayatı tiye almaya kendini adamış, uçarı bir babanın beyaz yaka kızıyla buzları eritme çabasını anlatıyor.

Başrollerinde Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn, Trystan Pütter, Ingrid Bisu ile Thomas Loibl'in oynadığı komedi ve dram karışımı filmin senaryosu da yönetmen Maren Ade'ye ait.

Vizyona giren filmler 03.02.2017 - Page 4

LION
Garth Davis'in yönettiği filmde Dev Patel, Rooney Mara, David Newman, Priyanka Bose ile Nicole Kidman oynuyor.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan "Lion"; 5 yaşındaki Hintli bir çocuğun tren garında ağabeyini beklerken uyuya kalmasının ardından, Calcutta’ya kadar seyahat etmesini ve kendi vatanından, ailesinden yüzlerce kilometre uzakta hayata tutunmasının yanı sıra, Avustralyalı bir çiftin onu evlat edinmesinin ardından yetişkin bir yaşa geldiğinde ailesini arama serüvenini konu alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.