Vizyona giren filmler 10.12.2016 - Page 1

Gece Hayvanları

Linney, Armie Hammer ve Karl Glusman'ın yer aldığı "Gece Hayvanları" bugün izleyici ile buluşacak. Film, 73. Venedik Film Festivali’nde Jüri Özel Ödülü’ne layık görülmüştü.

Vizyona giren filmler 10.12.2016 - Page 2

İç içe iki gerilimli hikaye

İç içe anlatılan iki gerilimli hikayenin ele alındığı film, bir yanda 20 yıl önce ayrıldığı eski eşinin yazdığı ve kendisine yolladığı taslak halindeki romanı okudukça geçmişindeki karanlık anılarla yüzleşen bir kadını, diğer yanda ise ailesiyle çıktığı gezi kabusa dönen bir adamın hikayesini beyaz perdeye yansıtıyor.

Vizyona giren filmler 10.12.2016 - Page 3

Çılgın Ofis Partisi

Will Speck ile Josh Gordon'un yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Jennifer Aniston, Jason Bateman, Jamie Chung, Olivia Munn, Kate McKinnon ve T.J. Miller oynuyor. Komedi türündeki ABD yapımı film, çalıştıkları ofisin kapanmasını önlemek adına patronlarını etkilemek için çılgın Noel partisi vermeye karar veren ve herkesi bu partiye davet eden ofis çalışanlarının başına gelen komik olayları konu alıyor.

Vizyona giren filmler 10.12.2016 - Page 4

Aşk Mektupları

Oscarlı oyuncu Marion Cotillard, Louis Garrel, Alex Brendemühl ile Brigitte Roüan'ın oynadığı filmin yönetmen koltuğunda "Selon Charlie" adlı filmi ile 2006'da Cannes Film Festivali'nde kendinden söz ettiren Nicola Garcia bulunuyor. 2016 Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışan ve 2. Dünya Savaşı sonrasında geçen film bir aşk hikayesini anlatıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.