Vizyona giren filmler 28.10.2016 - Page 1

Julieta

Pedro Almodovar'ın yönettiği ve Emma Suarez, Adriana Ugarte, Daniel Grao ile Inma Cuesta gibi isimlerin rol aldığı "Julieta" filmi, kızını ararken kendi iç yolculuğuna çıkan bir kadının hikayesini anlatıyor.

Vizyona giren filmler 28.10.2016 - Page 2

Yönetmen Pedro Almodovar'ın Alice Munro'nun kısa hikayelerinden sinemaya uyarladığı filmin konusu özetle şöyle: "Kocası Xoan'ın ölümünün ardından Julieta, kızı Antia ile Madrid'de yeniden bir hayat kurmaya çalışmaktadır. Ancak yaşadıkları acı, onları birbirlerine yakınlaştırmak yerine uzaklaştırır. 18 yaşına kadar annesiyle yaşayan Antia, bir gün evi terk eder. Julieta kızını ararken onun hakkında ne kadar az şey bildiğini keşfeder. Bir gün Antia'nın en yakın arkadaşı Bea'yle yolda karşılaşıp kızının yerini öğrendiğinde Julieta'nın geçmişine olan yolculuğu ve hesaplaşması da başlar."

Vizyona giren filmler 28.10.2016 - Page 3

Hesaplaşma

Gavin O'Connor'ın yönetmenliğini üstlendiği "Hesaplaşma" filminin oyuncu kadrosunda Ben Affleck, J.K. Simmons, Anna Kendrick, Jon Bernthal, Jeffrey Tambor ve John Lithgow gibi isimler yer alıyor.

Vizyona giren filmler 28.10.2016 - Page 4

Sıradışı bir kovalamaca hikayesini ele alan filmin konusu özetle şöyle: "Küçük bir kasabada bulunan muhasebe ofisinin arkasına gizlenen Christian Wolff (Ben Affleck), dünyanın en tehlikeli suç örgütlerinden bazıları için serbest zamanlı bir muhasebeci olarak çalışmaktadır. Hazine Bakanlığı'na bağlı olarak Ray King (J.K. Simmons) tarafından yönetilen Suç İnfaz Birimi'nin küçülmeye gittiği sırada, Christian da robot teknolojileri üreten son sistem bir şirket ile çalışmaya başlar. Şirketteki muhasebe memuru (Anna Kendrick) hesaplarda milyon dolarlık bir açık bulunca Christian muhasebe kayıtlarını incelemeye alır ve kendisinden gizlenen gerçeklere ulaşmaya çalışır."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.