`Dadaş`
Selim Kemal Dağlı`nın yönettiği filmin başrollerinde Murat Yıldırım, Ümit Acar, Yılmaz Şerif ile Halit Karaata gibi isimler yer alıyor. Aksiyon türündeki film, devletin önemli bir kademesinde memur olan ve ailesini bir saldırıda kaybeden, kendisi de yaralanan "Dadaş" lakaplı bir adamın bu olaydan dolayı hırslanıp giriştiği mücadeleyi konu alıyor.

`Dehşet Treni`
Ed Speleers, Shauna MacDonald, Elliot Cowan ile Holly Weston`un oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Paul Hyett bulunuyor. Korku türündeki film, gecenin son treninde görevli kaptanın, ne olduğu belli olmayan bir cisme çarpıp ormanın ortasında kalması sonrasında trenin yolcularının gece boyuncu yaşadıkları gizemli olayları konu ediniyor.

`Hitchcock / Truffaut`
Alfred Hitchcock, François Truffaut, Martin Scorsese ile Wes Anderson`un oynadığı belgesel film "Hitchcock / Truffaut"un yönetmenliğini Kent Jones üstlendi. Hitchcock ve Truffaut`nun buluşmasını konu edinen belgesel film, Hitchcock`un bakış açışından sinemasına odaklanırken, izleyicisine her iki yönetmenin ortak özelliklerini yansıtan filmlerinden özel sahneler sunacak.

`Kötü Komşular 2`
Nicholas Stoller`in yönettiği komedi türündeki devam filmi "Kötü Komşular 2"de, bir önceki serinin başrol oyuncuları Seth Rogen, Zac Efron ve Rose Byrne ekibine Chloe Grace Moretz de katılıyor. Selena Gomez, Lisa Kudrow ve David Franco`nun da rol aldığı film, ikinci bebeklerini beklerken taşınmaya karar veren bir çiftin, komşu kız kardeşlerle karşı karşıya geldiğinde meydana gelen komik olayları konu alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.