Bekar Yaşam Kılavuzu
Başrollerinde Dakota Johnson, Rebel Wilson, Damon Wayans Jr., Anders Holm, Alison Brie, Nicholas Braun, Jake Lacy, Jason Mantzoukas ve Leslie Mann`ın yer aldığı film günümüz ikili ilişkilerini komik bir dille anlatıyor. Yönetmenliğini Christian Ditter`in üstlendiği ve nasıl bekar olunacağının yanı sıra insanların yalnızlığı nasıl yönettiği üzerine yoğunlaşan film, binlerce yalnız ve kalbi kırık bekar insanın yaşadığı New York`ta geçiyor.

Genç Pehlivanlar
Mete Gümürhan`ın yönettiği ve Muhammed Ceylan, Beytullah Onur, Harun Kılıç ile Baran Kendirlioğlu`nun oynadığı "Genç Pehlivanlar" haftanın belgesel türündeki yapımı. Geleceğin güreş şampiyonları olabilmek için mücadele eden Amasya Güreş Merkezi Yatılı Okulundaki 26 çocuğun hayatına ışık tutan belgesel film; aynı zamanda yönetmenin müdahalesi olmadan, yakından gözlem yöntemiyle çocukların arkadaşlıkla rekabet arasında geçen gündelik hayatlarını da anlatıyor.

Heidi
Alain Gsponer`in yönettiği animasyon türündeki filmin Türkçe seslendirmelerini Ecem Uzun, Uğur Taşdemir, Fatih Özacun, Bedia Ener ve Figen Sümeli gibi isimler yaptı. Senaryosu Johanna Spyri`ye ait olan film, aynı adlı klasik romanından uyarlandı.

Kapının Diğer Tarafı
Başrolünde televizyon dizilerinden tanınan Sarah Wayne Callies`in olduğu korku türündeki filmin yönetmenliğini Johannes Roberts yaptı. Sarah Wayne Callies`in yanı sıra Jeremy Sisto, Javier Botet ile Sofia Rosinsky gibi isimlerin de rol aldığı film, sessiz sakin bir hayat yaşayan ailenin trajik bir kaza sonucu genç oğullarını kaybetmesini konu alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.