Vizyona giren yeni filmler 14.04.2016

Vizyona giren yeni filmler 14.04.2016

Vizyona giren yeni filmler 14.04.2016 - Page 1
Bekar Yaşam KılavuzuBaşrollerinde Dakota Johnson, Rebel Wilson, Damon Wayans Jr., Anders Holm, Alison Brie, Nicholas Braun, Jake Lacy, Jason Mantzoukas ve Leslie Mann`ın yer aldığı film günümüz ikili ilişkilerini komik bir dille anlatıyor. Yönetmenliğini Christian Ditter`in üstlendiği ve nasıl bekar olunacağının yanı sıra insanların yalnızlığı nasıl yönettiği üzerine yoğunlaşan film, binlerce yalnız ve kalbi kırık bekar insanın yaşadığı New York`ta geçiyor.
Vizyona giren yeni filmler 14.04.2016 - Page 2
Genç PehlivanlarMete Gümürhan`ın yönettiği ve Muhammed Ceylan, Beytullah Onur, Harun Kılıç ile Baran Kendirlioğlu`nun oynadığı "Genç Pehlivanlar" haftanın belgesel türündeki yapımı. Geleceğin güreş şampiyonları olabilmek için mücadele eden Amasya Güreş Merkezi Yatılı Okulundaki 26 çocuğun hayatına ışık tutan belgesel film; aynı zamanda yönetmenin müdahalesi olmadan, yakından gözlem yöntemiyle çocukların arkadaşlıkla rekabet arasında geçen gündelik hayatlarını da anlatıyor.
Vizyona giren yeni filmler 14.04.2016 - Page 3
HeidiAlain Gsponer`in yönettiği animasyon türündeki filmin Türkçe seslendirmelerini Ecem Uzun, Uğur Taşdemir, Fatih Özacun, Bedia Ener ve Figen Sümeli gibi isimler yaptı. Senaryosu Johanna Spyri`ye ait olan film, aynı adlı klasik romanından uyarlandı.
Vizyona giren yeni filmler 14.04.2016 - Page 4
Kapının Diğer TarafıBaşrolünde televizyon dizilerinden tanınan Sarah Wayne Callies`in olduğu korku türündeki filmin yönetmenliğini Johannes Roberts yaptı. Sarah Wayne Callies`in yanı sıra Jeremy Sisto, Javier Botet ile Sofia Rosinsky gibi isimlerin de rol aldığı film, sessiz sakin bir hayat yaşayan ailenin trajik bir kaza sonucu genç oğullarını kaybetmesini konu alıyor.