Yolculuk
Bedia Ener, Cezmi Baskın, Beran Soysal ile Ahmet Sarıcan`ın oynadığı filmin yönetmenliğini Mustafa Kenan Aybastı yaptı. Hikayesinin merkezinde muhafazakar bir ailenin çocuğu olarak kimlik karmaşası yaşayan bir gencin bulunduğu film, genç adamın kendi kişiliğini sorgulama ve arayışını anlatıyor.

Babaların Babası
Raşit Çelikezer`in yönetmenliğini üstlendiği "Babaların Babası"nda Menderes Samancılar, Ali Sürmeli, Ayhan Taş, Burak Satıbol, İsmail Demirci ve Burcu Binici gibi oyuncular yer alıyor. Komedi türündeki film, İstanbul mafya aleminin saygı duyulan isimlerinden birinin, yasaklamasına rağmen diğer mafya babalarının arkasından uyuşturucu ticareti yaptığını öğrenmesi ve diğerlerine ders vermek için plan yapması sonrasında gelişen olayları konu ediniyor.

Yola Geldik
Ozan Dağgez, Meral Kaplan, Orhan Aydın, Serkan Şengül, Ferdi Kurtuldu ve Ayça Kur gibi isimlerin başrollerinde olduğu filmin yönetmenliğini Haydar Işık yaptı. Komedi türündeki film, bir akaryakıt istasyonunda beraber çalışan ve çalıştıkları istasyonun hatırı sayılır bir miktarda parasını Beyoğlu barlarında yiyen iki gencin, iş yeri sahibinin durumu fark etmesi üzerine para açığını kapatmak için yanlış bir yola girmelerinin ardından başlarına gelen olayları anlatıyor.

Şeytan Papuçta
Cengiz Mert`in yönettiği filmde Ömer Acar, İbrahim Kolcu, Sancak Bayraktar ile Osman Nanecioğlu rol aldı. Burdur`un Bucak ilçesinde çekilen film, define aramaya giden 8 kafadarın bir küp bulmaları sonrasında şeytan tarafından lanetlenmelerini konu alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.