BATMAN V SUPERMAN: ADALETİN ŞAFAĞI

Yönetmenliğini Zack Snyder'ın yaptığı ve Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons ile Holly Hunter'ın oynadığı "Batman v Superman: Adaletin Şafağı" izleyici ile buluşacak. Filmin başrollerinde yer alan Oscar ödüllü Ben Affleck "Batman" rolünde, Henry Cavill de "Superman" rolünde ilk kez sinema perdesinde birlikte yer alacak.
Aksiyon ve macera türündeki fantastik filmin konusu özetle şöyle:

"Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihtiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, kontrolsüz hareketleri süren Süper Kahraman’ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu yasa dışı gönüllü koruma görevlisini Metropol’ün modern zamanlardaki en saygıdeğer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ile Superman’in arasındaki savaşla yeni bir tehdit yükselir ve insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır."

HATIRALARIN MASUMİYETİ

Başarılı belgeselci ve klip yönetmeni Grant Gee'nin yönettiği belgeselde Ayla Pandora Colin, Kemal Mehmet Ergen, Ara Güler, Türkan Şoray ile Süleyman Fidaye gibi isimler yer alıyor. Dünya çapında 12 milyonu aşkın okuyucuyla buluşan Orhan Pamuk'un aynı adlı romanından uyarlanan "Masumiyet Müzesi" Kemal ve Füsun karakterlerinin 70'li yıllarda İstanbul'da yaşadıkları trajik aşkın ve bu aşka tanıklık eden eşyaların hikayesini anlatıyor. Film, eşyalardan hareketle şehrin kimyası, manzarası ve aşk hikayelerine odaklanarak izleyiciyi büyülü bir yolculuğa çıkarmayı amaçlıyor.

AZAZİL 2: BÜYÜ

Başrollerinde Sertan Erkaçan, Tuğçe Kurşunoğlu ve Ayşe Kuru'nun yer aldığı Azazil serisinin ikinci filmi "Azazil 2: Büyü"nün yönetmen koltuğunda Mustafa Özen oturuyor. İlki "Azazil: Düğüm" adıyla 2014 yılının ağustos ayında vizyona giren korku serisinin ikinci halkası olan filmde, "Azazil"in yeni hedefi, aralarındaki bağ zayıflamış olan bir ailedir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.