Vizyona giren yeni filmler 25.08.2016 - Page 1

İlk filmdeki maceralarından sonra Arthur Bishop (Jason Statham), suikastçilik işini bırakmaya karar vermiştir. Ancak sevgilisi Gina (Jessica Alba) çok güçlü ve tehlikeli bir adam tarafından kaçırılınca, onun hayatını kurtarabilmek için yeniden eski işine dönmek zorunda kalacaktır. Görevi, dünyanın 3 farklı yerindeki birbirinden zor suikastleri gerçekleştirmek ve onlara kaza süsü vermektir.

Vizyona giren yeni filmler 25.08.2016 - Page 2

Nefesini Tut - Don't Breath

Fede Alvarez'in yönettiği gerilim türündeki filmin başrollerini Jane Levy, Dylan Minnette, Daniel Zovatto ve Stephen Lang paylaşıyor.

Vizyona giren yeni filmler 25.08.2016 - Page 3

Film, gözleri görmeyen varlıklı bir adamın evine hırsızlık amacıyla girerken hayatlarının en mükemmel silahlı soygununu gerçekleştirip, kolayca kaçacaklarını düşünen bir grup arkadaşın, giriştikleri işin hiç de planladıkları gibi gitmemesi üzerine düştükleri zor durumu anlatıyor.

Vizyona giren yeni filmler 25.08.2016 - Page 4

Oyun - Nerve

Yönetmen koltuğunda Henry Joost ve Ariel Schulman'ın oturduğu filmin Senaryosunu Jeanne Ryan'ın romanından esinlenen Jessica Sharzer kaleme aldı. Gerilim türündeki filmin başrollerinde Emma Roberts, Dave Franco, Emily Meade, Miles Heizer, Colson Baker ve Juliette Lewis bulunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.