Brooklyn
John Crowley`in yönettiği filmde Saoirse Ronan, Domhnall Gleeson, Emory Cohen ile Hugh Gormley oynuyor. Başrolünde filmdeki rolü ile "En İyi Kadın Oyuncu" Oscar adayı olan Saoirse Ronan`ın bulunduğu film, genç bir İrlandalı göçmen olan Eilis Lacey`nin 1950`ler Brooklyn`inde geçen hikayesini konu alıyor. Dram ağırlıklı film özetle şöyle: "Amerika`nın gelecek vaatlerinden etkilenen Eilis, New York şehri için annesinin evini terk eder. Vatan hasretini çekmeye başladığı sırada, Eilis kendini aşkın cezbedici ellerine bırakır. Neşesi geçmişi yüzünden bozulan genç kadın, iki ülke ve üzerinde yaşadığı hayatlardan birini seçmek zorunda kalır."

Bay Doğru
Anna Kendrick, Sam Rockwell, Tim Roth, Douglas M. Griffin, James Ransone ve Anson Mount`un oynadığı filmin yönetmenliğini Paco Cabezas yaptı. Aksiyon, macera, komedi ve aşk içerikli filmin konusu şöyle: "Sevgilisinin kendisini aldatmasının ardından bir yalnızlık döneminden geçen Martha (Anna Kendrick), markette tanıştığı Francis`e (Sam Rockwell) aşık olur. Francis de ondan hoşlanmıştır, Martha için doğru kişi gibi görünmektedir. Ancak Francis`in çok yetenekli bir kiralık katil olduğu, üstelik tuhaf bir şekilde öldürmek üzere kiralandığı kişileri değil, kendisini kiralayanları öldürdüğü anlaşılır."

Kurdun Uyanışı
Shaofeng Feng, Shawn Dou, Ankhnyam Ragchaa ile Yin Zhusheng`in oynadığı film 1967 yılında Moğolistan`ın iç kısımlarında geçiyor. Macera türündeki film, Pekin yönetiminin aldığı bir karar gereği binlerce öğretmenin ülkenin kırsal kesimlerine eğitim vermeye gönderilmesini ve onlardan biri olan Chen Zhen adındaki bir gencin, yasak olmasına rağmen bir kurt yavrusu yakalayarak onu yetiştirmeye karar vermesi sonrasında güneyin modern insanıyla, kuzeyin kırsal yaşamı arasında kalmasını konu alıyor. Moğolistan kurtlarının eğitimi zor olduğu için hiçbir Çinli yönetmenin çekmeyi kabul etmediği filmin yönetmenliğini "Tibet`te Yedi Yıl", "Ayı" ve "Gülün Adı" gibi filmleri ile tanınan Jean-Jacques Annaud üstlendi.

Yeni Ahit
2016 Altın Küre Ödüllerinde "Yabancı Dilde En İyi Film" adayı olan filmde Benoit Poelvoorde, Catherine Deneuve, François Damiens gibi Fransız sinemasının tanınmış oyuncuları yer alıyor. Jaco Van Dormael`in yönettiği bu gerçeküstü komedide, Bleçika`daki bir apartman dairesinde karısı ve kızıyla normal bir hayat süren kötü bir adamın, herkesten sakladığı sırrının kızı tarafından ifşa edilmesini anlatıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.