Vizyona giren yepyeni filmler 27.11.2014 - Page 1

"John Wick"

Chad Stahelski'nin yönettiği ve Keanu Reeves, Michael Nyqvist, Alfie Allen ile Adrianne Palicki'nin oynadığı "John Wick", aksiyon meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

Keanu Reeves'in başrolünde olduğu filmde; emekliye ayrılmış bir tetikçiyken Rus mafyası tarafından tekrar aksiyona katılmaya zorlanan ve suçluların yer altı dünyasında efsane olan "John Wick"in, düşmanlarından intikam almak için verdiği mücadele anlatılıyor.

Vizyona giren yepyeni filmler 27.11.2014 - Page 2

"Gece Vurgunu"

Dan Gilroy'un yönettiği ve Jake Gyllenhaal, Rene Russo, Michael Papajohn ile Marco Rodriguez'in oynadığı "Gece Vurgunu"nda yüksek tempolu suç haberciliği yapmak isteyen "Lou Bloom" karakterinin giriştiği macera beyaz perdeye aktarılıyor.

Los Angeles'ta geçen polisiye-gerilim türündeki filmin başrolünde "Lou Bloom"u canlandıran Jake Gyllenhaal var.

Dan Gilroy'un ilk yönetmenlik girişiminin ürünü olan filmin yapımcılık görevini Jennifer Fox üstlendi.

Vizyona giren yepyeni filmler 27.11.2014 - Page 3

"Aşk ve Tutku"

Bol ödüllü yıldız oyucular Jessica Chastain ile Colin Farrell'ın başrolde imkansız bir aşka meydan okuduğu ve Samantha Morton'un da ikiliye eşlik ettiği filmin yönetmenliğini, efsanevi oyuncu Liv Ullmann yaptı.

August Strindberg'in aynı adı taşıyan tiyatro oyunundan uyarlanan filmin konusu şöyle:

"Aristokrat bir yaşam tarzıyla büyüyen Julie (Jessica Chastain) kibirlidir ve elindeki gücün farkında olarak evde fırtınalar estirmektedir. Julie'nin baştan çıkarıcı ve cesur tavırları babasının kahyası John'un (Colin Farrell) cüretkar hareketleriyle birleşince aralarındaki güç savaşları yerini yavaş yavaş tutkulu bir aşka bırakır. John'un nişanlısı Kathleen (Samantha Morton), bu adı konulamayan ilişkiye katlanmak zorunda kalırken, sınıf farkı aralarındaki çekimin önündeki tek engeldir. Yıllar öncesinin masum hislerine dayanan bu aşkta bir sonraki günün ne getireceğini kimse tahmin edemeyecektir."

Vizyona giren yepyeni filmler 27.11.2014 - Page 4

"Ölüm Alfabesi"

Stiles White'ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Olivia Cooke, Ana Coto, Daren Kagasoff ile Bianca A. Santos gibi isimler yer alıyor.

Korku türündeki filmde "Bir kız, kendini antik bir masa oyunu olan Quija ile oynarken kayda aldıktan sonra esrarengiz bir şekilde öldürülmüş olarak bulunur. Yakın arkadaşlarıysa ölümünün ardında yatan gizemi çözmek için bu masayı araştırmaya başlarlar, ancak Quija'nın ruhunun açığa çıkması sonrasında ortaya çıkan dehşet karşısında hayatta kalmak için savaşmaları gerekecektir."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.